0
0

₪0.00

טו באב

עיצוב מדהים וסנטימנטלי, קטע תכשיטים ישראלי זה עשוי 925 כסף סטרלינג, אבן זירקוניה וכתובות של זהב טהור של 24 קראט. בחירה נפלאה ליום האהבה או יום נישואין, כמו גם אירוע מיוחד נוסף, לשרשרת המקסימה הזו יש את המילים "אני אוהב אותך" על זה, כתוב בזהב 24 קראט ..
₪674.99
הוספה לעגלת הקניות
השרשרת המהממת הזו אוהבת כמו גם מסוגננת. בחירה מושלמת למתנה ליום האהבה, מתנת יום נישואין או מתנת יום הולדת, האחר המשמעותי שלך בטוח מעריך את הרגש כמו גם את התכשיטים היפים של ישראל אליהם הוא מחובר. עם 120 שפות של המילים "אני אוהב אותך" על זה בזהב 24 קרא..
₪758.99
הוספה לעגלת הקניות
דרך מדהימה להראות את אהבתך, השרשרת המדהימה הזו היא זירקוניה בצורת לב עם הביטוי ל"אני אוהב אותך "כתוב עליו בזהב 24 קראט ב -120 שפות שונות. השרשרת המחוברת לאבן בצורת הלב היא מצופה 3 מיקרון זהב. מתנת יום נישואין, חתונה או יום הולדת נפלאה, זו גם מתנה יפה..
₪758.99
הוספה לעגלת הקניות
מתנה להוקיר לכל הזמנים. זה לא תליון רגיל. זהו תליון תכשיטים של ננו שהיה לו הרבה אהבה וטיפול ביצירתו. המילים שאני אוהב שאתה רשום בזהב טהור וסביב זה המילים שתורגמו ל -120 שפות. הודעת התכשיטים הישראלית הזו של אהבה תהיה כזו שהיא תסחוב איתה בגאווה...
₪800.99
הוספה לעגלת הקניות
מציאת מתנת התכשיטים הנכונה לבן / בת הזוג יכולה לפעמים להיות סדמה. בידיעה עד כמה המשימה הזו יכולה להיות, השרשרת הזו תוכננה כדי להקל על הבחירה שלך במתנות. אנחנו תמיד רוצים להראות לשותפינו כמה אנחנו אוהבים אותם ולחשוב עליהם ואין דרך טובה יותר אז עם השרש..
₪842.99
הוספה לעגלת הקניות
שפת האהבה הסודית מעולם לא הייתה רומנטית יותר. האם ידעת שיש 2 לפחות 120 דרכים שונות לומר שאני אוהב אותך? רק יקירכם יידע מה כתוב בתליון זה באמצעות הזכוכית המגדלת המיוחדת המסופקת. כתובת הלב על אבן האוניקס השחורה נראית אלגנטית מאוד על התליון, מה שהופך את..
₪842.99
הוספה לעגלת הקניות
אם אתם מחפשים דרך מהנה ושונה להראות את אהבתכם, אז זו רק היצירה שחיפשתם. תכשיטים של ננו ידועים בייצור תכשיטים בלעדיים וייחודיים של תכשיטים ישראלים שיש להם משמעות מיוחדת וכתובות שננו הכתובות בזהב טהור ונראות רק באמצעות זכוכית מגדלת. זוהי מתנה נהדרת ליו..
₪1 262.99
הוספה לעגלת הקניות
הבחירה המושלמת של המתנה לזה שאתה אוהב, קטע התכשיטים הישראלי המהמם הזה הוא שרשרת זהב 14 קראט הכוללת אבן אוניקס חרוטה במילים "אני אוהב אותך" ב -120 שפות בזהב טהור 24K. אידיאלי ליום השנה, יום האהבה, טו בבה, יום הולדת או אירוע מיוחד, זה יראה את אהבתך בדר..
₪1 472.99
הוספה לעגלת הקניות
הם אומרים ששפת האהבה היא אוניברסלית. שרשרת תכשיטים ננו עוצרת נשימה מראים עד כמה נכונה אמירה זו. ב -120 שפות המילים שאני אוהב שאתה רשום בזהב 24 קראט. השרשרת הזו מחזיקה הודעה כה יקרה לאהובך שהיא תשא אותה קרוב לליבה. זוהי מתנת התכשיטים הישראלית המושלמת ..
₪1 678.99
הוספה לעגלת הקניות
יפה ומלא משמעות ואהבה, יום השנה המהמם הזה או המתנה של יום האהבה הוא דרך נפלאה להראות את אהבתכם בצורת תכשיטים ישראלים. עיצוב מדהים עם זירקוניה חתוכה בלב ושרשרת מצופה זהב מיקרון, המילים על האבן פירושן "אני אוהב אותך" ב -120 שפות שונות, ונכתבות בזהב טהו..
₪1 682.99
הוספה לעגלת הקניות
השרשרת המדהימה הזו מסוגננת ומשמעותית, עשויה מאבן זירקוניה בצורת לב עם המילים "אני אוהב אותך" שכתוב בחזית בזהב 24 קראט ב -120 שפות. זוהי מתנת תכשיטים מכל הלב ליום האהבה, יום נישואין, יום הולדת או כל אירוע מיוחד עם בן / בת הזוג או החברה שלך...
₪1 682.99
הוספה לעגלת הקניות
קטע תכשיטים ישראלי יפהפה זה מתנה נפלאה ליום השנה, חג האהבה או כל אירוע מיוחד. שרשרת הזהב הזו, מלאת אהבה ומשמעותה, כוללת אבן אוניקס סגלגלה של שחור טהור עם המילים "אני אוהב אותך" שנכתבה בחזית בזהב 24 קראט...
₪1 682.99
הוספה לעגלת הקניות
עיצוב תכשיטים ישראלי מקסים באמת, שרשרת זהב לבן 14 קראט ממסגרת אבן אוניקס שחורה חלקה, עם המילים "אני אוהב אותך" שנכתבו על האבן בזהב 24 קראט ב -120 שפות שונות. המילים מנוקדות על ידי צורת לב, גם בזהב 24 קראט, באמצע. עיצוב עגול מסוגנן בשילוב המשמעות של ה..
₪1 682.99
הוספה לעגלת הקניות
השרשרת המהממת הזו עשויה מזירקוניה ופרטים מצופים מזהב מיקרון, עם כתיבת זהב 24 קראט על החזית המורשת את המילים "אני אוהב אותך" ב -120 שפות, כאשר לבבות מקשטים את אזור המילים. מתנת תכשיטים נוצצת מושלמת ליום ולנטיין, טו ב'אב או יום נישואין, היא מסוגננת ומת..
₪1 850.99
הוספה לעגלת הקניות
השרשרת היפה בצורת לב זו היא יום האהבה המהמם ביותר או מתנת תכשיטים של TU B'AV, כמו גם מחווה נוגעת ללב ומשמעות ליום הולדת, יום נישואים או יום אם. עשוי זירקוניה בצורת זהב ובלב בצורת לב, בחזית התסריט של ננו, הן המילים "אני אוהב אותך" ב -120 שפות שונות...
₪2 102.99
הוספה לעגלת הקניות
קטע תכשיטים ישראלי מדהים זה יפה במשמעות כמו גם בסגנון. עשוי מאבן זהב לבן ואבן זירקוניה, בחזית יש לה את המילים "אני אוהב אותך" ב -120 שפות, מה שהופך אותה למתנה האידיאלית ליום יום הולדת, יום הולדת, חג האהבה או כל אירוע מיוחד עם האחר המשמעותי שלך...
₪2 102.99
הוספה לעגלת הקניות
טו באב
טו באב