0
0

₪0.00

ענבה תכשיטים

תכשיטים של ענבה, הידועים ברחבי העולם על תשומת לב לאותם פרטים קטנים שמשלימים את התכשיטים שלך ואת כל המראה שלך, שואפים להשתמש בחוםרים הטובים ביותר ובעיצובים הטובים ביותר בטיפול ובעבודת היד הגדולה ביותר כך שהתכשיטים שלך יחזיקו בסטנדרטים הפרפקציוניסטים ש..
₪170.99
הוספה לעגלת הקניות
עגילי ריבוע מצופים כסף יפהפיים אלה הם דוגמא נפלאה לתכשיטים ישראלים, עם מרקם מעניין סביב שולי הכיכר האחורית וכיכר פנימית חלקה המרוכזת ביצירה עגולה. העיצוב יוצר מראה קלאסי ועם זאת מודרני שהולך טוב עם סוגים רבים של תלבושת. תכשיטים של ענבה מתמחה בתשומת ..
₪170.99
הוספה לעגלת הקניות
הקלאסיקה המוחלטת הזו היא מגן של דוד (בעברית מגן דוד) ממוסגר על ידי סגלגל מאותו צבע. העיצוב של התנועה וההשפעה היא פנומנלית. זוהי בחירה מתאימה הן לבנות והן לבנים, מכיוון שיש לה עיצוב פשוט אך מחמיא ומתגאה בצבע מתכתי המתואר בצורה הטובה ביותר כ'גניבה '. ..
₪183.99
הוספה לעגלת הקניות
מיזוג מצופה הזהב והאלמנטים המצופים הכסף של השרשרת הזו באופן הרמוני יחד באופן שמחמיא לשני הצבעים הוא הישג שבוודאי מוכיח את יכולת התכשיטים של ענבה לייצור תכשיטים. מבוסס בישראל, הם ידועים ברחבי העולם בגלל השימוש שלהם בחוםרים איכותיים ותשומת לבם לפרטים ה..
₪212.99
הוספה לעגלת הקניות
שרשראות מצופות כסף וזהב כמו זו נותנות שם טוב לייצור תכשיטים ישראלים כמו גם לתכשיטים יהודיים. תשומת הלב של תכשיטים ענבה לעיצוב וחוםרים איכותיים מעניקה לחתיכות אלה רמה נוספת של יופי והטיפול האוהב שלהם באמת מופע בעיצוב ובמלאכה. עיצוב הכסף וזהב מאפשר לל..
₪212.99
הוספה לעגלת הקניות
יש זמנים בחיים שבהם עיניך מרותות אותך, החלטות ופסקי דין מסוימים מתבצעות אך ורק על מראה חיצוני, אך אינן נכונות. הסיבה לכך היא שהמראה החיצוני לא בהכרח מתואם עם מה שבפנים. בנקודות אלה בחיים כדאי מאוד לקבל תזכורת לכך שעליך לסמוך גם על הלב שלך, לא תמיד את..
₪212.99
הוספה לעגלת הקניות
זה נותן לך את הגרסה הגברית מעט יותר של תליון החיוביות, תזכורת נפלאה לעולם נפלא. אנו חיים בחיים מדהימים על אדמה מפוארת, ויש כל כך הרבה טוב למצוא בעולם. מדיה וחדשות אוהבות להזכיר לנו את חסרונות החיים, כך שמשהו צריך להיות שם כדי להזכיר לך את היופי שניתן..
₪212.99
הוספה לעגלת הקניות
המתאים לשני מגדר, השרשרת החמודה הזו בתזכורת יומיומית לקחת את החיים באופן חיובי, והיא הבחירה האידיאלית לאדם בעל השקפה חיובית לחיים, כמו גם למישהו שעשוי להזדקק לתזכורת לפעמים. התבונן בתמונה הגדולה ותראה את הפלא שעולמנו הוא, הזכיר את התדהמה של החיים ואת..
₪212.99
הוספה לעגלת הקניות
השרשרת הקלאסית הזו היא מגן של דוד החופף את עצמו ויוצר אפקט משכנע שמושך את העיניים למשמעותה הסמלית. החרוזים בצידי התליון מוסיפים לעיצובו, והחרוזים הצבעוניים המעורבים מוסיפים את המגע החשוב של אור, צבע ותוסס. מגן דוד כמגן ידוע בעברית מתורגם מילולית למג..
₪233.99
הוספה לעגלת הקניות
היצירה המסוגננת הזו מוכיחה שלתכשיטים של ענבה יש את החזון ויודעים להחיות אותו לחיים בעיצובים הייחודיים שלהם לתכשיטים. מבוסס בישראל, תכשיטי אנבה ידועים ברחבי העולם על תשומת ליבם לפרטים הן בעבודתם והן בעיצובים המורכבים שלהם, והשימוש בחוםרים הטובים ביותר..
₪254.99
הוספה לעגלת הקניות
חובה עם קופסת התכשיטים של מישהו, זה מושלם כמו השרשרת המנהלת לכל סיטואציה. מיוצר עם חרוזים מצופים זהב וכסף, הוא קלאסי, ועובד עם כל בגד בכל הקשר. העיצוב הקלאסי של שרשרת זו משלב גם את סמל חמסה, ומאפשר לך ליהנות ללבוש את המורשת שלך קרוב לליבך בצורה מסוגנ..
₪254.99
הוספה לעגלת הקניות
תכשיטים של ענבה מבוססים בישראל וידועים ברחבי העולם בסטנדרטים הגבוהים שלהם באיכות החוםרים שלהם כמו גם את תשומת ליבם לפרטים הן בעיצוב והן בעבודת היד. הם דוגמא עיקרית לסיפור הצלחה בתעשיות התכשיטים היהודיות והישראליות, ודוחפות את הרף לאחרים לשאוף אליהם. ..
₪275.99
הוספה לעגלת הקניות
שרוול עור מגניב, פריט תכשיטים ישראלי זה מזכיר ללבוש כל הזמן לזכור כמה דברים חשובים. אהבה לחיים ולמשפחה, אהבה רומנטית, אמונה ואמונה באלוהים כמו גם בעצמך, ומזל שמגיע למגביל, כמו גם לסוג המזל שאתה יכול ליצור בעצמך. כל אלה יכולים להמשיך להסתכל על החיים ב..
₪296.99
הוספה לעגלת הקניות
יש יותר תכשיט מקסים זה של תכשיט ישראלי מאשר פוגש את העין. בטח, חיצונית זו גם יצירה נפלאה, שמזכירה את פירות הרימון העסיסיים של ישראל, ומשאלת סגנון נהדר לכל בגד, תואמת כל תכשיט, כסף או זהב. אבל המשמעות שמאחורי החרוזים הסמלים היא שבאמת מחדירה את טעם ישר..
₪296.99
הוספה לעגלת הקניות
חמישה תליוני זהב יפהפיים מעטרים את צמיד העור השחור המסוגנן הזה. תכשיטים ישראלים ידועים ביצירתיות ובחדשנותו והצמיד הזה מראה עד כמה העיצובים יכולים להיות יצירתיים. לתליון האמצעי יש פרח, השניים משני הצדדים פטישים ומחוברים לאחד מאלה הוא חרוז טורקיז. בחלק..
₪296.99
הוספה לעגלת הקניות
צמיד זה מיוצר בזהב וכסף, מהווה השתקפות אמיתית הן של הסגנון והן של הטבע בישראל. חרוזי הסמלים מפושטים בשני הרימונים, הפירות המתוקים והמתוקים שגדלים בשפע ובטעים בארץ הקודש, ויוני שלום, חרוזי הסמלים מפושטים עם כמה חרוזי קריסטל בין לבין. אבזם מוזהב אוחז א..
₪296.99
הוספה לעגלת הקניות
פנינה גבישית מדהימה זו של קשת קשת היא מראה למראה, ועיצוב השרשרת המחזיק אותה באמת לוכד את יופיה ובונה עליה. תליוני הלב משני הצדדים מקשטים את זה, ואחד יש את המילה אהבה חרוטה לתוכה בכושר. כל אלה מהודקים לתליון חישוק מעגלי התלוי על שרשרת כסף. יחד, זה יוצ..
₪296.99
הוספה לעגלת הקניות
פריט תכשיטים מקסים ופשוט זה בעבודת יד שעוצבה על ידי מעצב ישראלי - תכשיטים של ענבה ומשתמש בתליון צורה של חמסה חתוכה ופשוטה וחרוז טורקיז שמשתלב ביד חמסה וביחד מסמלים הגנה מפני עין רעה. אורך השרשרת הוא 19.6 '' (50 ס"מ)...
₪296.99
הוספה לעגלת הקניות
פריט תכשיטים יהודי זה של מגן מצופה כסף של דוד (מגן דוד) תליון בעבודת יד על ידי מעצב התכשיטים הישראלי - תכשיטים של ענבה. המגן של דוד תליון נמצא בעיצוב תלת מימד עם חלקים שחוםים המעניקים לו מראה ייחודי. זה יכול לשמש מתנה מושלמת לבני משפחה וחברים. ..
₪317.99
הוספה לעגלת הקניות
תליון כסף מרובע זה של מעצבי תכשיטים ישראלים תכשיטים ענבה יש משטח מעט קמור, ויוצר צורה דמוית כרית שמוסיפה מימד עיצוב חדש לשרשרת התליון הכסף המסורתי. התליון מיוצר בעבודת יד מצלחת כסף מחוםצן וכולל קישוט של גבישי סברובסקי במרכז. ענבה עיצבה שתי גרסאות של ..
₪317.99
הוספה לעגלת הקניות
ענבה תכשיטים

אנאבה תכשיט

אנאווה תכשיטים ועיצובים מוכרים תכשיטים בהתאמה אישית משנת 2005 לביקורות נלהבות בארץ ובחו"ל. בעלי מלאכה משלבים שיטות מסורתיות עם טכנולוגיה חדישה ליצירת יצירות ישראליות ייחודיות. חומרים מגוונים כמו זכוכית מלוטשת, עור, חרוזים, גבישי סברובסקי ואבנים חצי יקרות להשגת מראה אלגנטי אך נינוח. ניתן ליצור שרשראות בכל אורך כדי לפנות למגוון רחב של הצהרות אופנה. העיצובים של ענבה נעים בין מודרני וטרנדי לוינטג', ומחזירים מחדש את "מראה הפיוטר" ברכיבי מתכת מרוכבים כמו סגסוגת אבץ, הפופולרית בתעשיית התכשיטים הישראלית כבר למעלה משלושה עשורים. ניתן להלביש את חלקי האנווה למעלה או למטה ולעשות הצהרה כאשר לובשים אותן על ידי נשים בכל גיל. התכשיטים זמינים בלוח זהב וכסף, וניתן להזמין אותם ברכיבים מרוכבים ללא ניקל בהתאם לתקנות האיחוד האירופי.