0
0

₪0.00

חֲפָתִים

זוג חפתים חפתים מכסף סטרלינג זה מובלט עם עבודות גלילה עתיקות עתיקות אותנטיות המקיפות עיצוב שלוש רימונים המבוסס על האהבה היהודית למילוי מצוות האל, אשר נדודים בהרבה על ריבוי הזרעים בציון. לכל רימון בפיסת תכשיט יהודית זו יש אבן ספיר כחולה עמוקה שמאפשרת ..
₪1 287.99
הוספה לעגלת הקניות
האם אי פעם רצית להיראות במיטבך? אם כן זו הדרך ללכת. תכשיטים ישראלים זה יספקו לכם את השלמות שאתם מחפשים. זוג חפתים מושך זה הוא תערובת של אבן אילאט ירוקה כהה בצורת ריבוע, מוקפת כסף סטרלינג בעיצוב מענג הדומה לקירות ירושלים. חפתים אלה יסייעו לשמור על ..
₪1 468.99
הוספה לעגלת הקניות
זוג חפתים מושך עיניים זה חתיכות בצורת מרובעת של אמנות תכשיטים יהודית, העשויים מכסף סטרלינג הטוב ביותר וזהב 9 קראט על ידי רפאל סאדיה, שכל אחד מהם סמל האריה של הבית הגדול של יהודה הרשים אותם להרשים את הצופה עם העתיקה של הלובש של הלובש ושושלת יהודית גאה..
₪1 992.99
הוספה לעגלת הקניות
זוג חפתים מכסף סטרלינג ו -9 קראט זה מזהב של חפתים הוא כושר מרובע, עם שבעת המנורה המסועפת של המקדש היהודי העתיק, סמל, הידוע בעברית כמנורה, עבד בזהב על פני הכסף שלו. המנורה בתמונה על יצירה זו של תכשיטים יהודיים הוטלה מזהב מוצק טהור על ידי פיניאס (פינה..
₪1 992.99
הוספה לעגלת הקניות
זוג חפתים מענגים זה מוציא את הפוטנציאל האסתטי הגדול הקיים בתוך יצירות אמנות של הכסף הסטרלינג הטהור ביותר וזהב 9K, שניתן לביטוי בכך שאף אחד מהם לא קונה את הגדולים של המאסטרים באמנות הזהב והכסף המתחייב ברמות העדינות ביותר. האיור שנעשה על ידי תכשיטים יש..
₪2 938.99
הוספה לעגלת הקניות
הזוג הנפלא הזה של זהב 14 קראט ו 925 אריה סילבר של חפתים עם נושאי יהודה הופך את הופעת הבכורה שלו עם סגנון וחן. אופנה אמיתית מועברת דרך האביזרים הנפלאים הללו לחליפה מותאמת היטב, והיא נותנת לך את ההזדמנות להעביר את אהבתך למורשת שלך באמצעות סמל יפה כמו ה..
₪2 938.99
הוספה לעגלת הקניות
זוג חפתים מקסימים של חפתים תכשיטים יהודיים, חפתים אלה הם ההופעה של בן תכשיטים על קלאסיקה, מגן דוד תכשיטים. עם מעגלים המקיפים את המגןים השזורים של דוד על כל עגיל, המרקם ברקע הסמל הוא מט, ומאפשר לסמל ולמתווה המעגל לזרוח. בחירה משמעותית של חפתים, חתיכים..
₪10 468.99
הוספה לעגלת הקניות
חֲפָתִים
חֲפָתִים