0
0

₪0.00

תכשיטים של מנורה

שרשרת תליון אבן ירושלמית מדהימה זו ממוסגרת בכסף סטרלינג, ובחזית יש כמות סטרלינג סנטרת שבע סניפים. סמל עם משמעות רבה, הוא מביא ליצירה מעוררת השראה באמת של תכשיטים ישראלים. האבן מחברת אותך לירושלים, והחנעה היא לא רק סמל של ישראל המודרני, אלא גם היהדות ..
₪338.99
הוספה לעגלת הקניות
מסקרן להפליא במורכבותו, הכסף הזה, בצורת מזוזה, תכשיט ישראלי, בהשראת המיצווה היהודית המיסטית המכונה המזוזה. אם כי בדרך כלל מלא בפיסת קלף המכילה את המילים לתפילה היהודית "שממה", השרשרת הספציפית הזו אינה מכילה יותר מיופי מוחלט ומכה. בתרבות היהודית, מזו..
₪506.99
הוספה לעגלת הקניות
מוגדר לאבן אילת, ונחרט על ידי אמן רפאל תכשיטים מתוך הכסף הטוב ביותר, את המילים "אם אשכח את ירושלים, האם אוכל לשכוח את ידי הימנית" ישארו במחשבותיך וברגשותיך. לא רק שהביצוע מעולה, וכל תשומת הלב לפרטים האחראים, משמעות המילים מכה באקורד בכל יהודי. ביטוי..
₪1 010.99
הוספה לעגלת הקניות
תליון בצילינדר זה מזוזה העשוי מאבן אילת ימשוך את תשומת ליבו של כל מי שרואה את זה. האבן הכחולה היפה היא הבסיס למילים החשובות - שמע ישראל. האותיות מיוצרות מכסף סטרלינג ומעוצבות במדויק. השילוב של האבן הכחולה והכסף המבריק יוצר הרמוניה יפה. מלבד היותו קיש..
₪1 023.99
הוספה לעגלת הקניות
תליון קמיע קמיש כסף סטרלינג מעוצב להפליא ונוצר במיומנות, הוא מוצר תכשיטים ישראלי מדהים באמת, מתנה נהדרת, כמו גם הספינה המושלמת להחזיק את הקמיע שאתה מעוניין ללבוש על האדם שלך. עיצוב נושאי רימון מדהים, המקרה מעוצב כמו מזוזה, עם הכתר וסוף הרימון המעוצב ..
₪1 052.99
הוספה לעגלת הקניות
אלה יצרו בחוכמה קישוטים יהודיים מאוד משתמשים במתווה ובסגנון שמשלבים פורמטים קלאסיים ומודרניים כדי להחיות את יהודה מזוזה הידועה. התליון יוצא דופן ומיוצר באמצעות זהב 14 קראט לבן וצהוב. בן סאדיא מייצר תכשיטים של יהודה באמצעות מיינדפולנס שלו לאיקונוגרפיה..
₪1 295.99
הוספה לעגלת הקניות
אלה יצרו באופן מושכל מאוד קישוטים יהודיים יהודיים משתמשים במתווה ובסגנון ומציגים את המכתב שין המציין "אלוקים של כוח" שצורף לצורת מזוזה. התליון יוצא דופן ומיוצר באמצעות זהב 14 קראט לבן וצהוב. בן סאדיא עושה קישוטים של יהודה באמצעות מיינדפולנס של המסורו..
₪1 401.99
הוספה לעגלת הקניות
סוג זה של קישוט יהודי נוצר באופן חכם באופן חכם בעת שימוש בנושאים של Judaica בסגנון Mezuza. אלה נוצרים מזהב צהוב 14 קראט. בן סדיה יכול היה ליצור תכשיטים של יהודה ביחס למודעותו לאיקונולוגיה של היהדות, כמו גם ליכולת מעצבי התכשיטים שלו. האמן הוא באמת חד..
₪1 594.99
הוספה לעגלת הקניות
תליון מדהים של מנורה מאת בן תכשיטים, העיצוב המדהים הזה של השרשרת הישראלית נמצא בצורת המנורה של המקדש, עם בסך הכל 7 ענפים, ויש מגן של דוד המשולב בגזע היצירה, ממש מעל מדרגותיו של החנוכה. שילוב של סמלים של העם היהודי, עיצוב זה הוא משמעותי באמת למי שאכפת..
₪1 628.99
הוספה לעגלת הקניות
תליון זהב צהוב יפהפה ומורכב, תליון זהב צהוב מדהים של 14 קראט הוא בצורת מזוזה ומציג את שוק האות העברית המסורתית בחזית, אך מלבד זה, הוא כל כך נהדר ומפורט עם קישוטים מכל הסוגים בזהב שזה בקושי יכול להיות כיסוי מזוזה אמיתי בפתח. הטכניקות ששימשו ליצירת יצי..
₪1 678.99
הוספה לעגלת הקניות
המזוזה היא חתיכת יהודיקה שמחזיקת מגילה עם דברי השמה שכתובו עליו למגורים של בתים יהודיים. כמו כן, כתוב על פריט זה הוא אחד משמות האל, והמכתב שין בחלק החיצוני של פרשת מזוזה מייצג זאת. למרות שתליוני מזוזה אינם מכילים מגילה, הם אכן משרתים את אותה פונקציה ..
₪1 804.99
הוספה לעגלת הקניות
דוגמה מדהימה לעבודת היד של בן סאדיא, שרשרת המנורה המדהימה והסובכת הזו של 14 קראט היא פיסת תכשיט ישראלית יפה. הוא למד את התכשיטים שלו מיומנויות ממשפחתו, שמייצרים תכשיטים במשך דורות, מאז שהגיעו למגרש המלכותי של תימן. טכניקות תימן מורכבות אלה מאפשרות לו..
₪2 224.99
הוספה לעגלת הקניות
. תכשיטי יהודה שלו מעידים על מודעותו לאיקונולוגיה של היהדות, כמו גם עם יכולת מעצבי התכשיטים שלו. בן סדיה הוא באמת חדשני ישראלי מדהים של צורבות. הוא זכה בפרס מעצב התכשיטים בעל שם העולם. אדם זה מאגד את תרבויות הפיליגרן התימניות מסוג תכשיטים עם אבני חן..
₪2 291.99
הוספה לעגלת הקניות
יצירת תכשיטים מסוג זה היא עיצוב שרשראות חשוב מאוד המשלב את האגדה הקבלסטית של צורת המזוזה הידועה ואמנות תכשיטים אטרקטיבית של יהודה. התליון שלך מרהיב בצורה יוצאת דופן ומערבב מתכת יקרה לבנה וצהוב. בן סאדיא, אמן התכשיטים של התקליט בהחלט מייצר שרשראות יהו..
₪2 308.99
הוספה לעגלת הקניות
קטע יפהפה ומשמעותי של תכשיט ישראלי, היצירה הנושאת מזוזה המדהימה הזו של בן תכשיטים היא עיצוב מודרני עם שורשים עם נושא מסורתי. המזוזה היא באופן מסורתי חתיכת יהודה שתלויה בכל דלת בית יהודי, ומחזיקת בתוכה מגילה עם תפילת השמה שכתוב עליו. המזוזה מזכירה לכל..
₪2 728.99
הוספה לעגלת הקניות
דוגמה יפה לאומנות תכשיטים ישראלית, תליון מזוזה מדהים זה הוא היצירה השראה של תכשיטים של בן. בן סאדיא, היוצר, מתמחה בתכשיטים ממסורת של תכשיטים במשפחתו המובילה חזרה לחצר המלכותית של תימן. הוא לוקח את הטכניקות שהועברו אליו ומשלב אותן עם אלמנטים עיצוביים ..
₪2 728.99
הוספה לעגלת הקניות
עיצוב תליון מזוזה מדהים ומפורט מסובך, היופי המפוצץ הזה מיוצר ביד על ידי אמן התכשיטים הישראלי הנודע בן סאדיא. בן תכשיטים מתמחה ביצירות תכשיטים יהודיים מודרניים משמעותיים כמו זה, תוך שימוש בכישורים שהועברו ממשפחתו שיצרו תכשיטים בבית המשפט המלכותי בתימן..
₪2 938.99
הוספה לעגלת הקניות
מזוזה היא חתיכת יהודיקה שיושבת על הגורם בבית יהודי, ובתוך כל מזוזה היא מגילה שיש בה תפילת השמה המלאה שנכתבה בה. תליון זה משלב את המקרה הדקורטיבי עם המילים שבתוכו על ידי קיום דגל עם תחילת השמה שנכתבה עליו מסתובב בפרשת התליון החלול מזוזה. שאר התליון, ב..
₪2 938.99
הוספה לעגלת הקניות
תליון זהב צהוב קלאסי זה 14 קראט מעוצב כמו מנורה המקדש, עם סך הכל 7 ענפים. הסמל הוא כזה המוקדש ליהדות כמו גם להיות אחד מסמלי מדינת ישראל. מרבית תליון הזהב מרקם כך שנראה שהוא מט, אך על גבי כל ענף, שם היו הלהבות, הוא כדור מוזהב מבריק. תליון זה מיוצר על ..
₪3 177.99
הוספה לעגלת הקניות
עיצוב ותכשיטים יקרים יהודיים זה יהודי מיוצר בצורה חכמה משלב מגן של דוד המצורף לקסם המזזות המפורסם של יהודה מזוזה. התליון יוצא מן הכלל ועשוי מזהב 14 קראט לבן וצהוב. בן סאדיא מייצר תכשיטים של יהודה באמצעות תרבות יהודית מודעות ומיומנותו של תכשיטים גדולי..
₪3 232.99
הוספה לעגלת הקניות
בן תכשיטים הוא האמן האחראי שיצר את היצירה המדהימה הזו של תכשיט יהודי. עם טכניקות שהועברו דרך משפחתו מאז שיצרו תכשיטים לחצר המלכותית בתימן, ונושאים יהודיים מודרניים, יצירות התכשיטים הישראליות שלו אהובות ברחבי העולם, ותוכלו לראות מדוע כשאתם מביטים בתלי..
₪3 358.99
הוספה לעגלת הקניות
תליון מדהים זה בעיצוב יפה של תכשיטים יהודיים, יש נושא מזוזה, כפי שמוצג על ידי האות שין המוצג במרכז העליון של היצירה. מרקם חרוט מעניק ליצירה עומק מסוים, והטבעות הדקורטיביות וקישוטים לחבלים מעוותים סביב קצות המזוזה מזכירים את הכתרים והקישוטים במגילת תו..
₪3 358.99
הוספה לעגלת הקניות
יפה ומשמעותי, היצירה המהממת הזו של אמנות התכשיטים הישראלית של בן תכשיטים, תליון מזוזה מקסים ומסוגנן זה מעוצב במלבן עגול קדמי, עם קווים גלים שורחים במורד זה, מהחלק העליון לתחתית המזוזה. הבמה המרכזית על התליון היא האות העברית שוק, בזהב לבן, וזה מה שהופ..
₪3 434.99
הוספה לעגלת הקניות
פיסת תכשיטים ישראלית יהודית משגעת, קטע תכשיטים בן הוא תליון המתאר מזוזה, כשגופה של המזוזה מגזרת אבנים נפלאה, כמו זו של הקיר המערבי, ובחזית, כרזה מוזהבת שקוראת את שמע ישראל ישראל ישראל ישראל ישראל ישראל ישראל ישראל ישראל ישראל ישראמ , שתי המילים הראשו..
₪3 459.99
הוספה לעגלת הקניות
תכשיטים של מנורה
תכשיטים של מנורה