0
0

₪0.00

עיצוב שילט תכשיטים

עבורך באופן אישי, שמחפש אלטרנטיבה במגן של דוד המסורתי, זה יכול להיות תליון מושלם לאישיותך. זהו עיצוב נועז ועכשווי המערבב מגן כסף נועז, עם קישוטים קשוחים, מפותלים ועכשוויים. המגן נשרף כסף עתיק כדי להמשיך את התחושה המפותלת. עיצוב מאיר אבני זה כולל את כ..
₪237.99
הוספה לעגלת הקניות
תכשיטים יהודיים הם אמצעי ביטוי עצמי פופולרי בישראל כיום. תכשיטים ישראלים וקבלסטיים הופכים מתנה מתאימה במיוחד לבר ובת מצווה. מאיר אבנה, נושא את מסורת התכשיטים הישראלית ועבודתו מוערכת ומבוקשת מאוד. היצירה הספציפית הזו היא מגן רך מאוד פשוט אך אלגנטי ..
₪237.99
הוספה לעגלת הקניות
אם אתם מחפשים מושא עוצמתי ועם זאת עדין של תכשיטים יהודיים, אז אל תסתכלו יותר - השרשרת המצוינת של דוד היא בשבילך! הוא משלב סמל משמעותי עם פריסה עדינה, תוך שילוב של שני חוםרים מדהימים - כסף ואופל. התוצאה יכולה להיות פינוק תכשיטים מצוין. כל צורת התליון..
₪237.99
הוספה לעגלת הקניות
כשהוא לוקח השראה מהתנ"ך, מאיר אבני, מעצב תכשיטים ישראלי ידוע, יצר את גלגל התליון הכסף הסטרלינג היפה הזה עם תסריט Shema Israel עם מעגל פנימי עם חבל כמו קישוט כסף על שרשרת כסף סטרלינג. התפילה שמע ישראל - לשמוע את ישראל, נאמרת גם בתפילות הבוקר והלילה ו..
₪296.99
הוספה לעגלת הקניות
מאיר אבני, מעצב תכשיטים ישראלי מוכשר, עיצב את טבעת הכסף המהממת הזו מעוטרת בקישוטים בסגנון תימנית וקישוטי פיליגרן. על גבי הטבעת נמצאת כיפת כסף עליה מגן כסף של דוד מונח עם עלים חרוטים בכל פינה של המגן. כיום, מגן דוד הפך לאחד הסמלים הפופולריים ביותר של ..
₪317.99
הוספה לעגלת הקניות
תליון כסף סטרלינג ייחודי עם השמה שישראל כתוב עליו בתסריט של רשי. רשי (הרב סולומון יצ'צ'אקי), היה פרשן מפורסם בתנ"ך ותלמוד ואחרים שחיו בטרויס, צרפת במאה ה -11. כתיבתו התפרסמה בשם התסריט של רשי, שלמעשה הוא סוג ספרדי של כתב יד סקרן למחצה ושימש כדי להבדי..
₪368.99
הוספה לעגלת הקניות
מגן הזהב היפה של 9K זהב של תכשיטים של דוד עם שמע ישראל הוא אכן עיצוב ייחודי של מאיר אבני, אמן תכשיטים ישראלי ידוע. שילוב טקסטים מקראיים עם עיצוב מודרני, שרשרת זו ייחודית בעיצובו ובמשמעותה. שמע ישראל מודפסת בשולי התליון והמגן הקטן של דוד בחלק הפנימי ש..
₪413.99
הוספה לעגלת הקניות
טבעת הכסף הסטרלינג המתכתית היפה הזו עם מגן דוד בחלקו העליון, היא טבעת עם משמעות קבלסטית מיוחדת. מתחת למגן דוד הוא זהב טהור ומטה שהם שכבות של עופרת, פח ונחושת המתאימים לחמש המתכות בקבלה. לפני שנים רבות כאשר טבעות תוכננו והוצפנו במשמעות מיוחדת, הן ניתנ..
₪441.99
הוספה לעגלת הקניות
אני אהובי והאהובי הוא לי (שירי שירים 6: 3), שנכתבו על ידי המלך, נאמר כי הוא הצהרה על האהבה ההדדית בין אלוקים לאנשי המלך, נאמר כי אהובי, אהובי ואהובתי הוא לי (שירים של שירים 6: 3), שנכתבו על ידי המלך סולומון. ישראל ובין גבר לאישה. זהו משפט רומנטי ידוע..
₪590.99
הוספה לעגלת הקניות
אמנות יהודיקה ידועה בשובתה לשורשי היוסיאזם, כמו שרשרת התליון הזו עם הביטוי העברית הפתוחה של שמע ישראל (שנכתבה גם בשם ישראל) שנחרטה עליה. חתיכת תכשיטים זהב זה משולבת עם תכשיטים מכסף, ויוצרים שתי טבעות, חור גליל זהב קטן ומעגל כסף חיצוני גדול יותר. ה..
₪590.99
הוספה לעגלת הקניות
תכשיטים ישראלים מעוצבים להפליא זה ייחודיים בכך שיש לו את התסריט של שמע ישראל בזהב 9K על תליון מזוזה כסף סטרלינג עם מיקרופילם של ספר תהילים בפנים. זוהי הדרך המושלמת להראות את אמונתך ואמונתך באלוקים, שיש ביחד את המזמורים וגם את שמע ישראל, ליד ליבך. מאי..
₪590.99
הוספה לעגלת הקניות
מגן הכסף הכסףי והסטרלינג הסטרלינג הסטרלינג הזה מעודן זה עם הברכה המקראית הידועה שנחרטה עליו היא יצירה ייחודית מסדנת התכשיטים הישראלית הנודעת של מאיר אבני. שילוב ברכות מקראיות עם טכניקות עיצוב עדכניות, היצירה הזו משמעותית באופן ייחודי. הברכה נחרטת על ..
₪729.99
הוספה לעגלת הקניות
שמע ישראל - שמע את ישראל ה 'הוא האלוקים שלנו, האדון הוא אחד. היהודים מחויבים לדקלם את התפילה הזו בבוקר ובלילה. זוהי הצהרה על אמונתנו באלוקים והיא המפורסמת ביותר מבין כל התפילות היהודיות. לאורך המאות התפילה של שמע ישראל הייתה חלק בלתי נפרד מחיים יהודי..
₪800.99
הוספה לעגלת הקניות
עיצוב שילט תכשיטים