0
0

₪0.00

יום האם

יש זמנים בחיים שבהם עיניך מרותות אותך, החלטות ופסקי דין מסוימים מתבצעות אך ורק על מראה חיצוני, אך אינן נכונות. הסיבה לכך היא שהמראה החיצוני לא בהכרח מתואם עם מה שבפנים. בנקודות אלה בחיים כדאי מאוד לקבל תזכורת לכך שעליך לסמוך גם על הלב שלך, לא תמיד את..
₪212.99
הוספה לעגלת הקניות
זה נותן לך את הגרסה הגברית מעט יותר של תליון החיוביות, תזכורת נפלאה לעולם נפלא. אנו חיים בחיים מדהימים על אדמה מפוארת, ויש כל כך הרבה טוב למצוא בעולם. מדיה וחדשות אוהבות להזכיר לנו את חסרונות החיים, כך שמשהו צריך להיות שם כדי להזכיר לך את היופי שניתן..
₪212.99
הוספה לעגלת הקניות
המתאים לשני מגדר, השרשרת החמודה הזו בתזכורת יומיומית לקחת את החיים באופן חיובי, והיא הבחירה האידיאלית לאדם בעל השקפה חיובית לחיים, כמו גם למישהו שעשוי להזדקק לתזכורת לפעמים. התבונן בתמונה הגדולה ותראה את הפלא שעולמנו הוא, הזכיר את התדהמה של החיים ואת..
₪212.99
הוספה לעגלת הקניות
ספר למישהו איך אתה מרגיש כלפיהם עם פיסת התכשיטים המותאמת אישית הזו. העיצוב מאוד פשוט אך אישי ביותר בו זמנית. הוא כולל דמות מלאכית למראה, יושבת רגליים משולבות עם כנפיים מחוברות. החריטה הקפדנית שעברה לדמות המלאכית הזו מעניקה לה תחושה מהורהרת שכן היא יו..
₪237.99
הוספה לעגלת הקניות
אם אתם מחפשים פריט תכשיטים מסוגנן שיהיה גם המתנה האישית המושלמת, שרשרת השם הזו עשויה להיות בדיוק מה שאתם מחפשים. הרעיון פשוט מאוד, אך מסוגנן. זהו תליון כסף פשוט עם שם הבחירה שלך מגולף בזהירות בטאבלט. עם זאת, זהו גם עיצוב שזורם מעמד. הטאבלט הכסף מלבני..
₪237.99
הוספה לעגלת הקניות
היצירה המסוגננת הזו מוכיחה שלתכשיטים של ענבה יש את החזון ויודעים להחיות אותו לחיים בעיצובים הייחודיים שלהם לתכשיטים. מבוסס בישראל, תכשיטי אנבה ידועים ברחבי העולם על תשומת ליבם לפרטים הן בעבודתם והן בעיצובים המורכבים שלהם, והשימוש בחוםרים הטובים ביותר..
₪254.99
הוספה לעגלת הקניות
תכשיטים של ענבה מבוססים בישראל וידועים ברחבי העולם בסטנדרטים הגבוהים שלהם באיכות החוםרים שלהם כמו גם את תשומת ליבם לפרטים הן בעיצוב והן בעבודת היד. הם דוגמא עיקרית לסיפור הצלחה בתעשיות התכשיטים היהודיות והישראליות, ודוחפות את הרף לאחרים לשאוף אליהם. ..
₪275.99
הוספה לעגלת הקניות
קטע תכשיטים ישראלי ייחודי זה הוא המתנה המושלמת לאמא שלך. בעזרת טכנולוגיה מיוחדת, ננו, שהוא סוג של טכנולוגיית עכבר אלחוטי היוצר אותיות חרוטות קטנות מאוד שלא ידהימו עם הזמן, המילים "אמא הטובה ביותר" יחד עם שני לבבות ופרח נחרטו על האבן. על מנת להקל על א..
₪670.99
הוספה לעגלת הקניות
השרשרת המסוגננת הזו היא אבן זירקוניה מעוקבת עגולה וברורה שכתוב בזהב 24 קראט. במרכז היא המילה 'אמא, וסביבתה מכתב לה, המתאר את כל מה שאתה מודה לה וכל מה שהיא נתנה לך לאורך השנים כאמא שלך. ביטוי של אהבה, זו המתנה המושלמת לאמא הטובה ביותר, ואין יותר דרך ..
₪670.99
הוספה לעגלת הקניות
שרשרת התכשיטים הישראלית הזו בטוחה לגרום לראשים להסתובב כאשר הם רואים את אמא שלך לובשת את השרשרת המיוחדת הזו. כל כך הרבה פרטים עברו לעיצוב השרשרת המדהימה הזו. פתק תודה מיוחדת נחרט בזהב טהור באמצעות טכנולוגיית הכתיבה המפורסמת של הכתיבה בכתיבה קטנה מאוד..
₪712.99
הוספה לעגלת הקניות
לאמא הטובה ביותר ראויה להראות לה אהבה מילדיה המשתקפים אליה כמו שהיא התקלחה עליהם כל חייהם ותמשיך לעשות זאת לנצח. אהבה אימהית היא לא יסולא בפז, אך פיסת התכשיטים הישראלית המסוגננת הזו מסתכמת בכיוון הנכון של כמות האהבה בין אם לילד. הקשר הזה יימשך לנצח, ..
₪754.99
הוספה לעגלת הקניות
מתנת תכשיטים מהורהרת לאמא שלך לומר תודה על כל מה שהיא עשתה וממשיכה לעשות בשבילך. זוהי תכשיטים ישראלים הם אמנות מתנה נצחית המיזוג והטכנולוגיה העדכנית ביותר בה הכתובת לעולם לא תדעך. היא נצחית. זכוכית מגדלת אלגנטית מלווה אותה. קריסטל מעוקב זירקוניה מהמם..
₪758.99
הוספה לעגלת הקניות
השרשרת המגולפת הננו הנפלאה הזו נועדה להראות הערצה ואהבה לדמות האם בחייך, אותה אישה מדהימה שדאגה לך מההתחלה ומעניקה לך לב אהבה לא משנה מה. אבן זירקוניה מעוקבת בצורת לב רשומה בזהב 24 קראט עם המילים 'אמא הטובה ביותר' ולבבות ופרח. השרשרת והקשר הם זהב לבן..
₪838.99
הוספה לעגלת הקניות
האם ניסית פעם לומר את כל מה שרצית לומר במכתב אחד לאמא שלך? לעולם אין מספיק מקום כדי להעביר מסר משמעותי משמעותי. עם שרשרת התכשיטים הישראלית המדהימה הזו שהתאפשרה בעזרת טכניקת ננו -טכנולוגיה, אתה יכול לתת לאמא שלך את המכתב הכי מיוחד שקיבלה אי פעם. השתמש..
₪838.99
הוספה לעגלת הקניות
זו מתנת יום הולדת אחת שאמא שלך לעולם לא תשכח. זוהי מתנה אחת מהסוג עם הודעה שלעולם לא תדעך בגלל טכנולוגיית הננו של כתיבה דקה קטנה ששימשה ליצירת המסר המשמעותי. מסגרת הזהב העגולה יחד עם אבן הזירקוניה הופכת את זה ליצירה ייחודית באמת של תכשיטים ישראלים שכ..
₪2 098.99
הוספה לעגלת הקניות
תודה לאמא שלך על תפקידה לעזור לך להתחיל את חייך, ולתמוך בך בכל דבר, עם השרשרת המסוגננת הקלאסית הזו. אבן זירקוניה מעוקבת בצורת לב עם אותיות טק של ננו זהב של 24 קראט ושיני זהב צהובים יחד עם שרשרת רולו איטלקית של זהב 14 קרא אהבה כלפי אמך האהובה. אף אחד ..
₪2 518.99
הוספה לעגלת הקניות
יום האם
יום האם