0
0

₪0.00

עיר דוד תכשיטים

בהשראת גילוי בירה פרוטו-אאולית עם עיצוב ספירלה יפהפה, קבוצה זו של עגילי כסף מצופים זהב 14 קראט עם פנינים היא המתנה המושלמת לאדם אהוב או לאירוע מיוחד. הטור התגלה בחפירות בעיר דוד. זה נחשב לאחת הבירות היפות ביותר שנמצאו עד היום בישראל ומיוצרות לתקופת ה..
₪237.99
הוספה לעגלת הקניות
המלך דוד עבר מחברון לירושלים לפני כ- 3000 שנה וביסס אותו כבירת שבטי ישראל. המלך שלמה, בנו, בנה את המקדש הראשון ליד העיר דוד. ארכיאולוגים חופרו את האזור במשך 150 השנים האחרונות וגילו ממצאים מעניינים רבים. בין ממצאים אלה היה טור ההון הפרוטו-אאולי, שלפי..
₪443.99
הוספה לעגלת הקניות
זהו תליון נבל של דוד מעוצב מסורתי. זהו תליון "נבל של המלך דוד" קטן ואלגנטי עשוי ברונזה מצופה זהב. זה 1x1.5 סנטימטרים. המעצב לקח השראה מקישוט בצורת נבל ברונזה המכונה "נבל המלך דוד". נמצא כאשר חוםר ניפוי נחפר מהר המקדש. נבל מעצב קישוטים, המכונה כיום ב..
₪464.99
הוספה לעגלת הקניות
המלך דוד הקים את עיר דוד לפני 3000 שנה כשעבר מחברון לירושלים והפך אותה לעיר הבירה של השבטים. המקדש הראשון נבנה בסמוך לעיר וכתוצאה מכך העיר דוד הפכה למוקד פעילות באותה תקופה. חפירות מתבצעות ברציפות וכמה ממצאים מדהימים התגלו עד כה. ממצא אחד כזה היה ביר..
₪477.99
הוספה לעגלת הקניות
במשך 150 השנים האחרונות ארכיאולוגים חופרו את שטח העיר דוד והסביבה וגילו כמה פריטים מדהימים. אחד הפריטים שהתגלו לאחרונה היה עגיל זהב שנקבע עם פנינים ואגייט ירוק. מעצבי תכשיטים ישראלים נוטים למצוא השראה מההיסטוריה היהודית בעת תכנון תכשיטים וצמיד זה אינ..
₪590.99
הוספה לעגלת הקניות
זה חייב להיות קסם הנבל של דוד מפותח באופן קלאסי. "הנבל של המלך דוד" הקטן אך המעודן הזה מיוצר מכסף סטרלינג ומעוטר בזכוכית רומית. המעצב קיבל השראה מהקישוט העתיק של נבל הברונזה העתיק המכונה בדרך כלל "נבל של דוד". ממוקם בעת הגלישה בחוםר הוסר מאתר המקדש ..
₪707.99
הוספה לעגלת הקניות
איזו דרך טובה יותר להשוויץ רקע עשיר בתרבות ובמשמעות מאשר 'עגילי טיפת דוד' של עיר דוד, שילוב מדהים ועדין של זכוכית רומית וכסף סטרלינג, מעוצב להפליא ומעוצב בטוב טעם עם מגן דוד ב המרכז. צורה זו של תכשיטים יהודיקה היא המגע המושלם. ואכן תכשיטים ישראלים, ..
₪758.99
הוספה לעגלת הקניות
העיר דוד נחפרה במשך 150 השנים האחרונות. אחד הממצאים המרגשים ביותר היה בירה פרוטו-אאולית מגולפת להפליא שנמצאה בסמוך לבניין ותוארך למאה העשירית לפני הספירה. זה נחשב להיות חלק מארמון המלך דוד. העיר דוד הוקמה לפני 3000 שנה על ידי המלך דוד. העיצוב הוא זה ..
₪758.99
הוספה לעגלת הקניות
אוסף אוצרות מנורה הוא אוסף חדש של פריטי תכשיטים בירושלים המבוססים על מדליון תקופה ביזנטית שנחשף בחפירה של אופל תחת סמכותו של הארכיאולוג המקראי המפורסם, אילאת מאזה. המדליון בזהב הוא ממצא ייחודי, ההערכה היא כי אוצר זה הוסתר על ידי מתנחלים יהודים בת..
₪758.99
הוספה לעגלת הקניות
עגילי המלכה הלנה אלה נוצרו בהשראת העגיל שנמצא בחפירות שנערכה על ידי העיר דוד. העגיל נוצר בזהב טהור והוגדר באבני אגת ירוקות ופנינים. עיצוב תכשיטים ישראל זה נוצר עם מצופה זהב של 22 ק"ג ומוגדר גם עם פנינים ואגייט ירוק. האגייט הירוק הוא האבן העתיקה ביותר..
₪825.99
הוספה לעגלת הקניות
אלה תכשיטים יהודיים כטובים ביותר, ומוודאים שההיסטוריה שלנו לעולם לא תשכח. ירושלים כבר מזמן מרכז העם היהודי. לפני כ- 3000 שנה הקים אותו המלך דוד כבירת השבטים והמקדש הראשון נבנה על הר מוריה על ידי המלך שלמה. בשל ההיסטוריה העשירה שלה, ארכיאולוגים גילו מ..
₪825.99
הוספה לעגלת הקניות
אחת התגליות המרגשות ביותר בחפירות של "חניון גיבטי" של העיר דוד, הייתה עגיל זהב קטן עם פנינים ואגייט ירוק, שנמצא במצב כמעט בתולי. נהוג לחשוב שהם שייכים לאישה בעלי קומה בולטת בתקופה הרומית בירושלים לפני כמעט 2000 שנה. מעצבי התכשיטים הישראלים המוכשרים ק..
₪942.99
הוספה לעגלת הקניות
פנק את עצמך או יקירך עם שרשרת פעמון הזהב היפה לחלוטין התליון והשרשרת עשויה מכסף סטרלינג 22K זהב מצופה. חפירות שנעשו במנהרות התת -קרקעיות של העיר דוד והר המקדש חשפו ממצא נדיר ומרגש ביותר, זה של פעמון מוזהב זעיר במצב מושלם. נהוג לחשוב שהפעמון היה שייך ..
₪1 094.99
הוספה לעגלת הקניות
השרשרת המצופה הזהב המדהימה הזו של 14 קראט אמורה לתפוס את תשומת ליבם של כולם עם עיצובים ופנינים ספירלה יפים. מעצבי תכשיטים יהודיים מוכשרים נוצרו בהשראת עמוד פרוטו-אלואי שנמצא בחפירות על ידי עיר דוד. העמוד באיכות גבוהה נחצב מחתיכת אבן אחת ויש עליו עיצו..
₪1 124.99
הוספה לעגלת הקניות
לעיר דוד היסטוריה עשירה ומורכבת המתוארכת לפני כ -3000 שנה כאשר המלך דוד עבר לירושלים והקים אותה כבירת השבטים. ארכיאולוגים מבצעים כל הזמן חפירות ברחבי העיר דוד וירושלים. תגלית מסקרנת ביותר נעשתה ב"חניון גיבטי "על ידי העיר דוד. הם גילו עגיל זהב יפהפה ע..
₪1 388.99
הוספה לעגלת הקניות
לפני 3000 שנה הקים המלך דוד את ירושלים כבירת השבטים ובנה גם את עיר דוד. המקדש נבנה ממש לידו. זה הפך למרכז תוסס עבור היהודים באותה תקופה. ארכיאולוגים חפרו את האזור בהרחבה ונגמרו תגליות נפלאות רבות. תגלית אחת כזו הייתה סט עגיל זהב טהור עם פנינים ואגייט..
₪2 644.99
הוספה לעגלת הקניות
עיר דוד תכשיטים