0
0

₪0.00

שבלול תכשיטים

לטבעת הייחודית הזו יש עיצוב שלא כמו כל אחד אחר, שעדיין מצליח להחזיק במוניטין של ישראל בתכשיטי אופנה באיכות גבוהה, אך בהחלט יצירת מראה שהוא לגמרי משלה. המרקם כמעט דמוי מיתר של טבעת זו מעניק לו תחושה טבעית ושלושת האבנים היקרות למחצה המסודרות בחלק העליו..
₪422.99
הוספה לעגלת הקניות
פיסת התכשיטים הנפלאה הזו היא ייחודית ומסוגננת בצורה מאוד מיוחדת, המשלבת עיצובים עם מרקם, תכשיטי כסף סטרלינג עם מוטיב ישראלי וסגנון ואבנים יקרות למחצה. המרקם הייחודי של טבעת זו רומז על משהו יותר- משהו שכמעט מעוצב, ומעניק לו פיתוי מסתורי רק השתפר עם הש..
₪594.99
הוספה לעגלת הקניות
זוג עגילים מעוררי השראה נוקטים בעמדתו של אביזר עוצר נשימה של תכשיטים ישראלים, עושה את החצוף הבלתי ניתן להעלות על הדעת בשנת 1948, כשהוא עולה בשמחה מהגביל והצהיר על עצמאותה של מדינה יהודית אחרי כל כך הרבה אלפי שנים של גלות וסבל תחת כף הרגל של הממשלות ה..
₪132.99
הוספה לעגלת הקניות
שרשרת טעימה זו מספקת נשימה של אוויר צח מהקשיים היומיומיים של חיי היומיום. אכן יצירת תכשיטים יהודית מעניינת מאוד, יצירת האמנות השבלולית הזו מורכבת עם טוויסט מיוחד-זה לא שלם ללא היצירתיות והקלט של הלובש האלתור. תליון פשוט, פתוח לפרשנות, מחכה מקוריות מצ..
₪220.99
הוספה לעגלת הקניות
עבור סוגי האדמה, האדמה יותר, שבכל זאת ראויים ללבוש שרשרת מפוארת אך לא פולשנית מדי, זה התכשיט בשבילך. בעוד שפיסת תכשיט ישראלית לא יסולא בפז יכולה לשמש יותר כביצוע נוסף בונוס כדי להשלים תלבושות אחרות, בהחלט יש לה את הפיתוי הכובש של הפשטות המאפשרת ללבוש..
₪225.99
הוספה לעגלת הקניות
יצירת תכשיטים ישראלים שנועדו להביא את הנפש ללבוש, שרשרת השבלול המדהימה הזו היא הליכה על הקצה - התיאור הוא של העין הרעה, אגדה מזרח תיכונית המתארת ​​אותה כגורם למזל רע, נמשכת על ידי קריאה גלויה במזל הטוב של האדם. מלווה על ידי שתי פנינים כחולות עמוקות ל..
₪234.99
הוספה לעגלת הקניות
השרשרת המקסימה הזו מעצבת את ליבו של הלובש ואת הבז'ר כאחד לצורת התליון המונח על שרשרת הכסף הטהורה הזו, ומעלה ממעמקי נשמתו של האדם לקדמת הנפש תחושה בלתי נמנעת של גאווה פטריוטית עזה בקטן שלנו עם זאת, קיימת בעקשנות ומתמדת במדינת היושרה המוסרית והאתית שלה..
₪258.99
הוספה לעגלת הקניות
היצירה המבריקה הזו של אמנות תכשיטים ישראלית קוראת קסם מזל טוב תרבותי ישראלי המכונה חמסה באופנה חדשה ומחושבת היטב, ומכניס סוכריות עיניים סטרלינג טהורות ליצירת מופת אחת על ידי תכשיטים של שבלול כדי להילחם סביב צווארך, תסתובב הקיר או על דוכן על המדף שלך,..
₪258.99
הוספה לעגלת הקניות
השרשרת המושכת עיניים זו, גבס כסף סטרלינג טהור, נוצרה על ידי האמן Shablool בדמות המגן ההיסטורי של דוד עבור כל אחד מאותם יהודים באמת ללבוש סביב צווארם ​​כהצהרת גאווה במוצאם העתיק באמצעות ביטוי באמצעות תכשיטים יהודיים קלאסיים. המורכב ממשולש שווה צלעות א..
₪296.99
הוספה לעגלת הקניות
פיסת התכשיטים הישראלית המפוארת הזו נושאת את קסם המזל הטוב של חמסה הידוע בקרב ישראלים כירושה יפה של תרבות שהועברה מדור לדור. שרשרת חמסה שבלול זו מורכבת מתליון בצורת יד עם עיצובים של רימון ותואר קדומים המריצים במורד האצבעות, ואבן חן כחולה אופל מרשימה מ..
₪296.99
הוספה לעגלת הקניות
שרשרת גאונית זו היא יצירת אמנות פרשנית שעבדה בפיסת תכשיט ישראלית. התליון בקצה שרשרת גדילי הכסף המעוותים נועד לשאת בצורת חותמת שעווה הפופולרית בעידן המוגבל כעת לעבר. משמעותו היא אניגמה-למה ה- C עומד? האם זה ראשוני? תזכורת קצרה למילת עידוד? סמל מעמד? ה..
₪299.99
הוספה לעגלת הקניות
השרשרת הנפלאה הזו עושה שימוש בשני מרקמים נפלאים ליצירת יופי מחמיא של שני מרקמים העובדים כאחד כדי להביא הרמוניה שלווה ליצירת התכשיטים הישראלית. בהשראת אינספור הטקסטים והצבעים והתבניות של הטבע, שני אלה הוקמו כדי ליצור אמנות תכשיטים מעניינת ויצירתית באו..
₪312.99
הוספה לעגלת הקניות
זוג עגילי חישוק מגניבים זה מעוטר בעיצוב ששרד את המאות. סמל מזרח תיכוני מסורתי להגנה מפני רעות רוחניות כמו העין הרעה, וסמל של מזל טוב, חמסה מוצגת בדרך כלל כיד ימין פתוחה. פירוש המילה חמסה פירושו חמש, כמו חמש אצבעות היד, והיא נושא אהוב בדרך כלל בתכשיטי..
₪317.99
הוספה לעגלת הקניות
יצירת אמנות מדהימה זו תוכננה על ידי תכשיטנים ישראלים שבלול מתוך כוונה לתת מעט טעם של תכשיטים ישראלים לעניין התרבות. תליון הכסף סטרלינג נמצא בצורת יד עם מעגל על ​​כף היד, ועיצובים מסורבלים מסובכים המורכבים במורד האצבעות ורימונים במורד האצבע האמצעית. ס..
₪317.99
הוספה לעגלת הקניות
השרשרת היפה הזו נוצרה בהשראת מסורת יהודית אותנטית, השראה שגרמה לאמן לעצב אותה על בסיס אגדת הקסם "חמסה". במקום ליצור חתיכת בית, תכשיטים שבלול החליטו לאפשר ללבוש לשאת את תכשיטם הישראלי כדי שאחרים יוכלו ליהנות גם מיופיו, לאיזה מטרה הוא חיבר את התליון הז..
₪317.99
הוספה לעגלת הקניות
השרשרת המקסימה הזו נושאת את האותיות העבריות "צ'ט" ו"הוד "יחד שמאיית את המילה" חי "-הברו ל"חיים", או "לחיות". יצירה של כסף סטרלינג טהור שנעשתה ברוח המנטליות הישראלית הפועלת, המוטו הפשוט הזה מכיל בתוכו עולם של משמעות, ומדבר על הערכה למתנה הגדולה מכולם,..
₪317.99
הוספה לעגלת הקניות
שרשרת הכסף הסטרלינג הנפלאה הזו נוצרת בבירור בהשראת הפריחות היפות של הטבע, מגן דוד כמעט נראה כמו פרח בפריחה מלאה, עם אבן אופל כחולה בהירה במרכז, מביא כיף וחיים לשרשרת. Shablool הוא מפיק תכשיטים אהוב שממוקם בנצרת, ישראל, שמייצר יצירות תכשיטים נפלאות..
₪338.99
הוספה לעגלת הקניות
היצירה הנפלאה הזו משלבת אבן כחולה יקרה למחצה במרכז המגן המודרני והעכשווי של דוד עיצוב. מורכב בצורה נפלאה, זהו מדגם עיקרי של תכשיטים יהודיים שנעשו נכון. הדוגמה הנפלאה הזו לתכשיטים ישראלים מושלמים באמת מאירה אור על הכישרון ועל המלאכה והעיצוב שהוכנסו..
₪338.99
הוספה לעגלת הקניות
האגדה המזרח תיכונית מספרת כי קסם חמסה המדהים בצורת היד מרחיק מזל רע על ידי סנוור השפעות רעות כדי למנוע את תשומת ליבם על הלובש של קסם זה. העשוי מכסף סטרלינג טהור, ושונה באבני פרשנות קטנות פתוחות לאבני פרשנות לאורך השרשרת ובמרכז התליון, השרשרת הדקורטיב..
₪338.99
הוספה לעגלת הקניות
שרשרת שופעת זו, שתוכננה על ידי אמני התכשיטים היהודיים המחשבים של Shablool ערוצים מזל טוב ומזכירה ללבוש לשמור על ליבם מכוון לעסקי שמייב. תליון כסף סטרלינג טהור בצורת חמסה מסורתית שהוקמה על ידי מסגרת מלבנית, ומכילה אבן חן טורקיז יחידה שנקבעה לבסיס חמסה..
₪338.99
הוספה לעגלת הקניות
מאז 1989, תכשיטים של שבלול יוצרים תכשיטים ישראלים ויהודים נפלאים, פופולריים הן בישראל והן ברחבי העולם. שרשרת חמסה נפלאה זו מיוצרת בכסף סטרלינג ובפנינה יקרה למחצה, והיא דוגמא נהדרת לאיכות תכשיטים של שבלול. תכשיטים של Shablool, שבסיסה בנצרת, ישראל, מי..
₪342.99
הוספה לעגלת הקניות
השרשרת המתוקה הזו של דוד היא דוגמא נפלאה להשראה ההיא, האבנים הכחולות ומגן הכסף המעוגל וחרוזים מעניקים את המראה הטבעי הזה בתכשיט מודרני, צבעוני ומהנה. Shablool, מפיק תכשיטים נפלא עם שם דופק להפליא, מייצר תכשיטים באיכות מעולה בישראל מאז 1989. הם משת..
₪342.99
הוספה לעגלת הקניות
שרשרת מצוינת זו מתארת ​​זוג יונים הפונות זו מזו, והקישוטים מהווים צורה של קסם בהצלחה של חמסה. יצירת אמנות תכשיטים ישראלית שנעשתה בכסף סטרלינג טהור בגלל הברק היפה שלה וערכו הידוע כמתכת איכותית. היונה היא סמל בשימוש נרחב ברחבי העולם כדי לסמל שלום. הוא..
₪342.99
הוספה לעגלת הקניות
תליון על שרשרת הכסף הסטרלינג הזו בצורת רימון עם עיצובים מסתלדרים מיושמים היטב תלוי על שרשרת כסף מעוותת כתזכורת למשמעות הרבות של הרימון למסורת ולחוק היהודיות. פיסת תכשיטים יהודית אמיתית בכל משמעות הביטוי. הרימון על יצירת מופת זו של תכשיטים ישראלים מס..
₪342.99
הוספה לעגלת הקניות
שבלול תכשיטים

שבלול תכשיט

יצירתית, יפה , מודרנית ואיכותית, חברת שבלול עיצוב תכשיטי כסף בע"מ יוצרת משנת 1989 יצירות נפלאות של אמנות תכשיטים ישראלית , שרשראות מקסימות, עגילים, טבעות, צמידים, שעונים ועוד בהשראת ארץ הקודש ושלה. טבע ויופי.

עשויים מכסף סטרלינג 925 ומשובצים באבנים חצי יקרות וזהב 14 קראט, יש להם מתקן ייחודי בנצרת, ישראל המתמקד בייצור תכשיטים כדי לעמוד בתקני האיכות הגבוהים ביותר תוך עמידה בביקוש. עיצובים עם פרחים, טקסטורות, אבנים, פנינים ועוד הופכים את התכשיטים הללו לייחודיים ומדהימים, ומעניקים לשוק התכשיטים הישראלי שם טוב מאוד.

של שבלול התרחב מהשוק המקומי בישראל לשוק הבינלאומי, נמכר ונהנה כעת בארה"ב, אוסטרליה, מזרח ומערב אירופה ועוד. המוצרים והעיצובים שלהם אהובים על אנשים ברחבי העולם, ומפה לאוזן, כמו גם בפרסום, הם הפכו למועדפים במדינות ברחבי העולם.