0
0

₪0.00

אריה תכשיטים

שבע הסניפים המנורה קשורה זה מכבר גם ליהדות וגם לאומה של ישראל. בקשת טיטוס הוצגה החנורה שנבזזה מירושלים, והיום היא מהווה את לב חותם ישראל. כאן, בתכשיטים יהודיים זה, מנורה הכסף ממולאת בטבליות תאומות המייצגות את עשרת הדיברות שניתנו למשה בסיני. לתכשיטים ..
₪413.99
הוספה לעגלת הקניות
מלכותית בדרכו, אריה יהודה, אריה אסייתי בתנוחה זקופה, המיוצג בפיסת הכסף המופלאת בעבודת יד להפליא, תכשיטים ישראלים, הייתה סמל לחוזק ולגבורה עבור העם היהודי, המתוארך לתקופות מקראיות ו אריה יהודה משמש עדיין כיום כסמל הרשמי של העיר הקדושה בירושלים, וניתן ..
₪422.99
הוספה לעגלת הקניות
אריה נפלא של שרשרת יהודה, ההיסטוריה המענגת של הסמל מתעורר לחיים עם צבע הקלעים המעונן של אבן האילט שמאחוריו. יצירת אמנות תכשיטים, יצירת תכשיטים ישראלית זו היא בחירה נהדרת עבור עצמך או במתנה. לבש את גאוותך ליהדותך עם השרשרת הזו, עיצוב הראוי לסמליות המכ..
₪1 136.99
הוספה לעגלת הקניות
חפת הכסף סטרלינג על ידי תכשיטים רפאל עם אריות מגולפות בנפרד של יהודה מונחות לאבנים שחורות המציגות את הכישורים המשובחים הדרושים לתחריט האריות, ומביאים אלמנט בחיים לתכשיטים הישראלים. האריה הוא פסגת שבט יהודה, בנו הרביעי של יעקב, שהופנה אליו כשהיה צעיר..
₪1 640.99
הוספה לעגלת הקניות
אריה תכשיטים
אריה תכשיטים