0
0

₪0.00

הלל תכשיטים

זוג עגילים מסוגננים מסוגננים זה משמעותי כמו גם יפים. עיצוב מודרני מקסים באמת משולב עם מסר משמעותי בצורת 72 שמות האל שנחרטו בחלק האחורי של הקסם הגיאומטרי המרובע על כל עגיל. דוגמה נפלאה לתכשיטים ישראלים, יש להם נושא קבלני מרכזי ושומרים על אלוהים איתך ב..
₪296.99
הוספה לעגלת הקניות
פיסת תכשיטים ישראלית מדהימה, מעגלי פליז מצופים כסף זה משתלבים והיא טבעת מענגת ומשמעותית, שכן היא מציגה את 72 שמות האל מהקבלה. טבעת יהודית מדהימה, זו חתיכת תכשיטים דתיים עם הרבה משמעות והרבה סגנון. חריטה: 3 מתוך 72 שמות האל חרוטים על הדיסקים: Ald..
₪296.99
הוספה לעגלת הקניות
"ביקשתי את זה שלבי רוצה" הטבעת המקסימה הזו מגיעה בפליז מצופה זהב או כסף ונחקק בציטוטים מהתנ"ך המסמלים אהבה ומחויבות. בחירה מושלמת של תכשיטים ישראלים למעורבות לא קונבנציונאלית, או ליום השנה, או כל אירוע מיוחד, ניתן להתאמן כך שיתאים לכל אצבע ולהפוך את ..
₪296.99
הוספה לעגלת הקניות
אשת חיל שיכולה למצוא - זוהי התפילה המיוחדת שנאמרת בערב שבת לפני קידוש, משבחת את אשת משק הבית ונחרטה על העגילים יחד עם אחד משמות האל, האש .. זה קסם לתמיד ומערכות יחסים בריאות. חלק קצר מ"אשת החיל "(א 'ימי) מזמור מזמור בצד השני של הקסם: "Eshet Chay..
₪296.99
הוספה לעגלת הקניות
בחירת המתנה הנכונה לאדם אהוב יכולה להיות עסק מסובך. זוג יפה של עגילי ריח כסף סטרלינג ארוכים הם מושלמים למישהו שנמצא בקשר עם הצד הרוחני שלה ויכול להשתמש בגבירה של הגנה. שלושה משבעים ושניים שמות אלוהים, אלד, סאל ומהס א 'אאה פהה נחרטים על עגילי הקבלה, ש..
₪296.99
הוספה לעגלת הקניות
עגילי התלוי הנפלאים הללו כוללים את אחד מ -72 שמות האל, אלף למד דאלד. קסמי העגיל עשויים מצופה זהב או מפליז מצופה מכסף סטרלינג, אך הווים הם 925 כסף סטרלינג בשלמותם. הקסמים הם שני דיסקים חתוכים מחוברים עם שם הקבלה בפינה. חרוט על הקסם: "א '" זהו אחד..
₪296.99
הוספה לעגלת הקניות
זהו יצירה תכשיטים של קבלה עם משמעות מיוחדת מאוד. זהו קסם לבריאות גופנית ונפשית טובה. זה משמש גם כהגנה מפני כאב, כאב כרוני ועייפות. העגילים הארוכים והעדינים יביאו למתנה נפלאה למישהו שיעריך את הקסם והכוחות המיוחדים שלו. תפילה חרוטה בצד השני של הקסם..
₪296.99
הוספה לעגלת הקניות
עגילי הקבלה הללו מסוגננים ומשמעותיים, כוללים קסמי מדליון מקסימים עם אחד מ -72 השמות של אלוהים מתוך ספר הזוהר, על הטקסטים הקבליסטיים העיקריים. עם האותיות העבריות סמך, אלף, מלא, השרשרת הזו רוחנית ומדהימה, עשויה מפליז מצופה כסף סטרלינג עם וו כסף סטרלינג..
₪296.99
הוספה לעגלת הקניות
טבעת מסוגננת מקסימה המיוצרת עם פליז מצופה כסף, הכוללת את 72 שמות האל שנמצאו בטקסטים הקבליים. פיסת תכשיטים יהודית מעוצבת להפליא זה בטוחה מוערכת על תחושת הסגנון שלה כמו גם על משמעותה. בצד החיצוני 72 שמות אלוהים המופיעים בקבלה. השמות אלד, סאל ו- MHS (..
₪338.99
הוספה לעגלת הקניות
זה לא צמיד רגיל. מחשבה רבה עשתה לייצר את התכשיטים הישראלים האלה. בריאות היא ברכה כה חשובה בחיים. על קופסת הצמיד נחרטה תפילת ריפוי מיוחדת שמבוססת מתוך ספר ירמיהו. לצמיד יש אלים 72 שמות חרוטים. צד 1 חריטה: המכתבים "ghe" משמות 72 של אלוהים המופיעים..
₪338.99
הוספה לעגלת הקניות
צמיד קבלה מצופה מכסף יוניסקס נהדר או מצופה זהב יש עיצוב נפלא עם שני מעגלים משתלבים, בדומה לסמל האינסוף, וכתוצאה מכך מראה מודרני, מלוטש ומתוחכם. הצמיד מחובר לרצועת עור שחורה באיכות גבוהה. פיסת תכשיט ישראלית נפלאה. זה משמעותי וקז'ואל-קלאסי. חריטה: ..
₪338.99
הוספה לעגלת הקניות
שמו של אלוהים מופיע ב 72 שילובים שונים של שלוש אותיות, ALD, SAL ו- MHS ((Aלד סaל מ ש ערוצים. 3 מתוך 72 שמות האל חרוטים על הדיסקים: Ald, Sal ו- MHS (כתוב באותיות עברית לד ateל phhe) לְרַבּוֹת קופסאת מתנה כרטיס מתנה עם התפילה בעברית ובאנגלית ..
₪338.99
הוספה לעגלת הקניות
תכשיטים ישראלים צמיד עור יוניסקס מדהים זה עשוי פליז מצופה כסף או זהב עם פס עור כפרי איכותי. צמיד מסוגנן לגברים או לנשים, יש לו קבלה שמשמעותה, ומציג את המילים "ליטיי א'הההההי" שמתרגם ל: "ביקשתי את מה שרוחי אהבה." פסוק החריטה הקדמי: "כין, א 'תההה..
₪338.99
הוספה לעגלת הקניות
טבעת אנא בכח המדהימה הזו היא פיסת תכשיטים של קבלה המתכווננת הכוללת את המילים המשמעותיות של השיר אנה בקואך לאורך החלק העליון של הטבעת, והמילים אנה בקואץ 'מודגשות למעלה. פליז מצופה כסף, פליז מצופה זהב, או 925 כסף סטרלינג, זהו דוגמא מדהימה לתכשיטים יהוד..
₪338.99
הוספה לעגלת הקניות
פסוק החריטה הקדמי: "כין, א 'תההההה" " חיפשתי את זה הלב שלי אוהב (שיר השירים מגילה 3: 1) פסוק חריטה אחורי: "Keie receie ate yeutoutue utue achhafhehh hueheripue ate yeutheh ָ" "מים רבים אינם יכולים להרוות אהבה, וגם נהרות לא יעלו על זה" ו "אמ..
₪338.99
הוספה לעגלת הקניות
טבעת הקבלה המדהימה הזו היא עיצוב טוב עבורה. עם מרכזי מצופה כסף, הוא מלא במשמעות ואהבה, וקבלה משמעותיות. טבעת יהודית נפלאה, פיסת התכשיטים הישראלית הזו היא דרך מקסימה לשמור על תפילותיך על האדם שלך. על הטבעת, הפסוק הראשון שנחרט הוא: "כין, א 'תההההה..
₪338.99
הוספה לעגלת הקניות
בין אם תבחרו בעיצוב פליז מצופה מכסף או מצופה זהב, הטבעת היהודית יוצאת הדופן הזו היא תכשיט ייחודי. בכל שישי בערב לפני הארוחה, השיר הזה מושר לאישה של משק הבית, משבחים ומעריכים את מאמציה. החלק הנותר של התפילה נחרט בחלק הפנימי של הטבעת. בצד החיצוני: ..
₪338.99
הוספה לעגלת הקניות
צמיד מצופה כסף מסוגנן, צמיד מצופה מכסף יש פס עור באיכות גבוהה ואבזם בתחתית. החלק המרכזי בחלקו העליון קורא את ימראל האש 'אאוסייו. חריטה קדמית, תפילת "סמה ישראל": שְׁמַע יסראג " "הא 'אמי "שמע, הו ישראל ה 'אלוהינו האדון הוא אחד " חריטה ב..
₪338.99
הוספה לעגלת הקניות
תהילים 1121 נאמר בזמנים של צורך ולחץ. תפילה זו נחקקה בעיצוב אומנותי מחוץ לקופסה המושלמת עבור זכר או נקבה כאחד. מחשבה רבה עברה לעיצוב הצמיד הזה בהפחתת תפילה למשהו יפה צמידי תכשיטים ישראליים חריטה צדדית: Yeathhoveh, year-צֵaתְךָ owouf " "אהה,..
₪338.99
הוספה לעגלת הקניות
צמידי תכשיטים ישראליים זה לא צמיד רגיל. מחשבה רבה עשתה לייצר תכשיטים יהודיים אלה. בריאות היא ברכה כה חשובה בחיים. על קופסת הצמיד נחרטה תפילת ריפוי מיוחדת שמבוססת מתוך ספר ירמיהו. לצמיד יש אלים 72 שמות חרוטים. חֲרִיטָה: המכתבים "ghe" משמות 72 של אל..
₪338.99
הוספה לעגלת הקניות
טבעת הקבלה המהממת הזו מיוצרת בפליז מצופה כסף או זהב. על הטבעת 72 שמות האל מהקבלה, המשולבים להפליא בעיצוב טבעת דו -צדדית מודרנית. בחירה מסוגננת של תכשיטים יהודיים, הטבעת הנפלאה הזו מעוררת השראה ומחברת אותך לאלוהים בכל פעם שאתה מסתכל עליה לאורך כל היום..
₪380.99
הוספה לעגלת הקניות
השרשרת המהממת הזו היא קטע תכשיטים יהודי שהוא באמת ייחודי. עם הפסוק "אוהב את שכנתך כמוך" בעברית ובאנגלית בחלקו החיצוני של תליון הטוויסט, הוא גם חרוט פעמים רבות בחלק הפנימי של הטוויסט, וציצית שרשרת תלויה מתחתית התליון. לְרַבּוֹת קופסאת מתנה כרטיס..
₪380.99
הוספה לעגלת הקניות
זו טבעת יהודית שמבטאת אהבה ורומנטיקה. המילים אההה, אהבה, הפסוק "לי אאמיה, חיפשתי את זה של ליבי אוהב" כמו גם את האמי לולי וו. אם זה לא מספיק מנקזת אהבה, בתוך הטבעת המילים keie receie ane youto upue at eu hahehh gueherove ate yuehh, מים רבים אינם יכולי..
₪380.99
הוספה לעגלת הקניות
טבעת אנא בכח זו היא עיצוב ייחודי באמת, עם המילים אנה בקואך בעברית חרוטה והשחיר לכל מחוץ לטבעת שוב ושוב, והפנים חרוטים בתפילה כמו גם במילה הלל, ומזכירים לכם לראות את יופי של העולם ומאדיר את אלוהים ליצירות. חרוט את הפסוק כולו: אבר, בְּכֹחַ גְדֻּל..
₪380.99
הוספה לעגלת הקניות
הלל תכשיטים

תכשיטי הלל

תכשיטי הלל הם התוצאה המהממת של היוצרת, ההשראה של מירב בורגר. החיבור שלה לכוחה של המילה היווה השראה לקו התכשיטים הזה המבטא את ליבו של העונדת אותו, או של נותן המתנה. אוהבת תכשיטים מהילדות המוקדמת, היא חיברה את כישרון ואהבתה לתכשיטים עם האמונה שלה במילים ובפניני החוכמה ביהדות. כך ניתן לשתף את המילים הייחודיות שהיא שמה על התכשיטים וליהנות מהם ולעורר אנשים. שמה של החברה, תכשיטי הלל , בא מאותו שורש של המילה העברית הללויה, מילת חגיגה, תפילה, שמחה והודיה. התכשיטים שהיא יוצרת נושאים נושאים וברכות שמקורם בקבלה וגם ביהדות, ועיצוביה נקיים וגיאומטריים, מתוחכמים, מודרניים ומסוגננים, מה שמוסיף למשיכה של המילים המשמעותיות, העתיקות והרוחניות הכלולות בהם . המילים על התכשיטים הן מילות הגנה, השראה, כוח וחן. לאחר שעבדה שנים בפרסום ושיווק, מירב הבינה שהיא רוצה לחזור לאהבתה הראשונה, תכשיטים , וכך יצרה את תכשיטי הלל . התכשיטים מעצבים אותה כפי שהיא מעצבת ויוצרת אותם , והפריטים המתקבלים הם מתנות מדהימות ובחירות נפלאות שמכניסות רוחניות והשראה לתוך היומיום שלך. חלקים יפים, הם מצוינים לגברים או לנשים, וניתן ללבוש אותם מדי יום, או באירועים מיוחדים.