0
0

₪0.00

תכשיטים יהודיים

כשהוא לוקח השראה מהתנ"ך, מאיר אבני, מעצב תכשיטים ישראלי ידוע, יצר את גלגל התליון הכסף הסטרלינג היפה הזה עם תסריט Shema Israel עם מעגל פנימי עם חבל כמו קישוט כסף על שרשרת כסף סטרלינג. התפילה שמע ישראל - לשמוע את ישראל, נאמרת גם בתפילות הבוקר והלילה ו..
₪296.99
הוספה לעגלת הקניות
פיסת תכשיט ישראלית מדהימה, עיצוב נפלא זה של תכשיטים אבן סטרלינג סטרלינג וירושלים משלב משמעות עם סגנון. התליון עצמו עשוי מאבן, עם אותיות כסף עליה ויוצרים את המילים "yivarchecha heshem v'yishmerecha" "יהי רצון שאלוהים יברך אותך ויגן עליך." ובחלקו העליו..
₪338.99
הוספה לעגלת הקניות
מתנה מושלמת ליום נישואין, חתונה, יום הולדת, טו באב, או כל אירוע מיוחד, התליון המקסים הזה עשוי מאבן ירושלמית שנחתכת לצורת לב. בחלקו העליון של חתיכת התכשיטים הישראלית נמצאת חמסה כסף סטרלינג המחברת אותו לשרשרת השרשרת, ובחזית מילות הכסף "Matzati et Sheah..
₪338.99
הוספה לעגלת הקניות
עיצוב מדהים של יצירה תכשיטים יהודיים, המגן המקסים של דוד תליון עשוי מכסף סטרלינג ומונח לתוכו הוא אבן ירושלמית חתוכה בצורת מגדל דוד. בחירה נפלאה כמזכרת, זוהי גם דרך נהדרת להתחבר להיסטוריה וקדושה של העיר העתיקה ירושלים. העיצוב היפה הופך אותו לדרך המושל..
₪338.99
הוספה לעגלת הקניות
תליון מדהים ומעורר השראה של תכשיט ישראלי, תליון אבן ירושלמי מדהים ממוסגר בכסף סטרלינג וכולל יונה של שלום מקושטת בחזית, גם בכסף סטרלינג. אבן ירושלים מחברת אותך עם העיר הקדושה בירושלים, ויונת השלום היא סמל משמעותי לשלום שיעורר אותך לקדושה ולטוב. מש..
₪338.99
הוספה לעגלת הקניות
השרשרת המהממת הזו היא קטע תכשיטים יהודי שהוא באמת ייחודי. עם הפסוק "אוהב את שכנתך כמוך" בעברית ובאנגלית בחלקו החיצוני של תליון הטוויסט, הוא גם חרוט פעמים רבות בחלק הפנימי של הטוויסט, וציצית שרשרת תלויה מתחתית התליון. לְרַבּוֹת קופסאת מתנה כרטיס..
₪380.99
הוספה לעגלת הקניות
השרשרת המדהימה הזו היא באמת ייחודית. עם המילים לתפילת השמה בעברית בחלק הפנימי ומחוצה לו את התליון, פיצול שרשרת תלוי מתחת. לְרַבּוֹת קופסאת מתנה כרטיס מתנה עם התפילה בעברית ובאנגלית אחריות לשנה חוםרים: שרשרת - ציפוי כסף מושחר, הגדילים מושחרים ..
₪380.99
הוספה לעגלת הקניות
העיצוב הייחודי והמודרני הזה באמת של שרשרת הקבלה הוא משמעותי ורוחני, שכן יש בו 72 שמות של אלוהים שנחרט לאחד משני דיסקים משתלבים שהם גם מרכזי השרשרת וגם האבזם. שאר השרשרת עשויה למעשה עור, מכיוון שהיא רצועת עור באיכות גבוהה. פיסת תכשיטים יהודית מדהימה, ..
₪422.99
הוספה לעגלת הקניות
השרשרת המצופה הזהב המהממת הזו כוללת רצועת עור ומרכזי מעגל משתלבים ש"אהבה את שכנתך כמוך "באנגלית במעגל אחד, ואותה בעברית על האחר:" א 'א' ר '. פיסת תכשיט יהודית משמעותית ומסוגננת, זהו עיצוב נפלא באמת. לְרַבּוֹת קופסאת מתנה כרטיס מתנה עם התפילה בע..
₪422.99
הוספה לעגלת הקניות
שרשרת מדהימה זו כוללת את מילות השמה בתוך עיצוב גדילים מסוגנן. השרשרת היא שרשרת זהב עם פיתול של פליז מצופה זהב התלוי ממנו, וגדיל שרשרת חשוכה התלויה מזה. השמה חרוטה לתליון הטוויסט. פריט מודרני ומסוגנן של תכשיטים יהודיים, זו דרך נפלאה לחגוג את הקשר שלך ..
₪506.99
הוספה לעגלת הקניות
אני אהובי והאהובי הוא לי (שירי שירים 6: 3), שנכתבו על ידי המלך, נאמר כי הוא הצהרה על האהבה ההדדית בין אלוקים לאנשי המלך, נאמר כי אהובי, אהובי ואהובתי הוא לי (שירים של שירים 6: 3), שנכתבו על ידי המלך סולומון. ישראל ובין גבר לאישה. זהו משפט רומנטי ידוע..
₪590.99
הוספה לעגלת הקניות
אמנות יהודיקה ידועה בשובתה לשורשי היוסיאזם, כמו שרשרת התליון הזו עם הביטוי העברית הפתוחה של שמע ישראל (שנכתבה גם בשם ישראל) שנחרטה עליה. חתיכת תכשיטים זהב זה משולבת עם תכשיטים מכסף, ויוצרים שתי טבעות, חור גליל זהב קטן ומעגל כסף חיצוני גדול יותר. ה..
₪590.99
הוספה לעגלת הקניות
תכשיטים ישראלים מעוצבים להפליא זה ייחודיים בכך שיש לו את התסריט של שמע ישראל בזהב 9K על תליון מזוזה כסף סטרלינג עם מיקרופילם של ספר תהילים בפנים. זוהי הדרך המושלמת להראות את אמונתך ואמונתך באלוקים, שיש ביחד את המזמורים וגם את שמע ישראל, ליד ליבך. מאי..
₪590.99
הוספה לעגלת הקניות
אחד משבע המינים המתוארים כמיוחדים בתנ"ך, הרימון מסמל שפע, כמו בשפע של מעשים טובים, שפע מעלות, הרבה כסף, המון צאצאים. שרשרת הכסף של 925 סטרלינג יפה בעיצוב ובקונספט, עם תליון רימונים מעוצב להפליא עם כמה אבני גרנט אדומות. משמעותי ומענג, זוהי בחירה נפלאה..
₪758.99
הוספה לעגלת הקניות
שרשרת הרימון המדהימה הזו מיוצרת ביד מתוך 925 תכשיט ישראלי, משרשרת הרימון המהממת הזו מיוצרת ביד מתוך 925 כסף סטרלינג, דוכנים עם מערבולות, ענף רימון, וזרעים כמו אלה של הרימון, ובמרכז, 7 אבני גרנט אדומות מוגדרים אליהם. התליון כמו זרעי הפרי. עיצוב יפהפה,..
₪758.99
הוספה לעגלת הקניות
שמע ישראל - שמע את ישראל ה 'הוא האלוקים שלנו, האדון הוא אחד. היהודים מחויבים לדקלם את התפילה הזו בבוקר ובלילה. זוהי הצהרה על אמונתנו באלוקים והיא המפורסמת ביותר מבין כל התפילות היהודיות. לאורך המאות התפילה של שמע ישראל הייתה חלק בלתי נפרד מחיים יהודי..
₪800.99
הוספה לעגלת הקניות
אבן אוניקס שחורה זו, אבן אוניקס שחורה, מפורטת בכסף סטרלינג 925 סטרלינג וכוללת עיצוב עגול המציג את תהילים 121, "שיר למאלוט", תוך שמירה על סגנון ועיצוב איכותי בלב. דוגמה נפלאה לתכשיטים יהודיים שנעשו היטב, השרשרת הזו עשויה ללבוש על ידי גברים או נשים ובכ..
₪926.99
הוספה לעגלת הקניות
שרשרת תליון חיים זו מעוצבת בצורה מקסימה עם עץ כסף סטרלינג 925 בתליון עגול עם רקע של זכוכית רומאית. השרשרת הזו מיוצרת ביד בישראל ומחזקת בה חתיכת היסטוריה אמיתית בצורת זכוכית רומית. זוהי פיסת תכשיטים ישראלית נפלאה, מסוגננת ומשמעותית שניהם...
₪942.99
הוספה לעגלת הקניות
תליון רימון זהב לבן מדהים זה הוא קטע תכשיטים ישראלי של בן תכשיטים עדין אך גם מסוגנן ומשמעותי. סמל השתמש הרבה בעיצוב ישראלי, הרימון הוא סימן לשפע - שפע של מעשים טובים, עושר, בריאות, ילדים וכו '. פרי מענג זה צורה אלגנטית, עם כתר. זהו עיצוב מסוגנן והוא ..
₪1 048.99
הוספה לעגלת הקניות
תליון חנוכה זהב צהוב זה מזהב עם דפוס לבנים ואש מגזרים הוא סמל המייצג את בית המקדש של הישן, מקדש האל הקדוש ההיסטורי. התליון הוא שילוב של אלמנטים שניתן למצוא שם: החנוכה: שבע נברשת מסועפים שהוטלה על ידי הכמרים (כהנים) כל יום, הלבנים: המייצגות את החלק הי..
₪1 527.99
הוספה לעגלת הקניות
תכשיטים של בן סדיה מפתחים תליונים יהודיים העשויים מזהב 14 קראט. הם סגנונות ועיצוב שישמחו כל טעם. תכשיטים הטובים ביותר של בן סאדיא הנדירים של בן סאדיה בהחלט מעניינים את היהודים והנוצרים ברחבי העולם. בן סאדיא הקים והוא מפעיל סטודיו מלאכת תכשיטים משלו...
₪1 640.99
הוספה לעגלת הקניות
תליון רימון כסף מדהים של 925 סטרלינג מכסף מוגדר עם אבני גרנט אדומות ומזרז עם סגנון ואיכות. עיצוב תכשיטים ישראלי מודרני המיוצר בחוםרים באיכות גבוהה ועם גרנטים מדהימים ברימון כמו המפוזרים בתוך הפרי, הוא מסמל שפע, שפע של מעשים טובים ושפע ברכות...
₪1 640.99
הוספה לעגלת הקניות
תליון שמה מדהים זה עשוי מזהב 14 קראט וכולל את מילות השמה בהקלה על צורת דיסק המוחזקת על ידי בסיס התליון. הדיסק יכול להסתובב, מה שהופך אותו ליצירה דינמית, והוא די מסוגנן לגברים או נשים. תכשיט ישראלי משמעותי כמו גם אלגנטי ומודרני, מיוצר ביד על ידי בן תכ..
₪1 678.99
הוספה לעגלת הקניות
תכשיטים יהודיים
תכשיטים יהודיים