0
0

₪0.00

תְלִיָה

תכשיטים של ענבה, הידועים ברחבי העולם על תשומת לב לאותם פרטים קטנים שמשלימים את התכשיטים שלך ואת כל המראה שלך, שואפים להשתמש בחוםרים הטובים ביותר ובעיצובים הטובים ביותר בטיפול ובעבודת היד הגדולה ביותר כך שהתכשיטים שלך יחזיקו בסטנדרטים הפרפקציוניסטים ש..
₪170.99
הוספה לעגלת הקניות
עגילי ריבוע מצופים כסף יפהפיים אלה הם דוגמא נפלאה לתכשיטים ישראלים, עם מרקם מעניין סביב שולי הכיכר האחורית וכיכר פנימית חלקה המרוכזת ביצירה עגולה. העיצוב יוצר מראה קלאסי ועם זאת מודרני שהולך טוב עם סוגים רבים של תלבושת. תכשיטים של ענבה מתמחה בתשומת ..
₪170.99
הוספה לעגלת הקניות
בהשראת גילוי בירה פרוטו-אאולית עם עיצוב ספירלה יפהפה, קבוצה זו של עגילי כסף מצופים זהב 14 קראט עם פנינים היא המתנה המושלמת לאדם אהוב או לאירוע מיוחד. הטור התגלה בחפירות בעיר דוד. זה נחשב לאחת הבירות היפות ביותר שנמצאו עד היום בישראל ומיוצרות לתקופת ה..
₪237.99
הוספה לעגלת הקניות
זוג עגילי חישוק מגניבים זה מעוטר בעיצוב ששרד את המאות. סמל מזרח תיכוני מסורתי להגנה מפני רעות רוחניות כמו העין הרעה, וסמל של מזל טוב, חמסה מוצגת בדרך כלל כיד ימין פתוחה. פירוש המילה חמסה פירושו חמש, כמו חמש אצבעות היד, והיא נושא אהוב בדרך כלל בתכשיטי..
₪317.99
הוספה לעגלת הקניות
עגילי חמסה נפלאים אלה הם אודה לסגנון הנפלא שתכשיטי Shablool תמיד מצליחים להעניק עיצובים תכשיטים שלהם. המנסות מעוצבות באופן מסורתי כמו כף יד פתוחה ביד ימין, ויש להם חרוזי אבן כחולים יקרים למחצה, כמו גם חלק שרשרת משתלשלת נוצצת כדי להעניק לעגילים את התח..
₪485.99
הוספה לעגלת הקניות
העגילים השמנמנים המגניבים האלה הם בעלי מראה כמעט מיושן, עם כסף סטרלינג ואופלים במרכז ועיצובים מפוארים מדהימים לאורך החלק התחתון והתחתון. בהחלט דוגמה נפלאה לאיכות התכשיטים הישראלים, תכשיטי אופנה זה מסוגננים וקלאסיים וייחודיים בו זמנית. זה הופך תוספת נ..
₪519.99
הוספה לעגלת הקניות
עגילים מתוקים אלה הם דוגמאות מושלמות לכמה תכשיטים ישראלים יפים יכולים להיות, אודן לתכשיטים אופנה בכל מקום, וזיכוי לתכשיטים יצירתיים של יצרני תכשיטים ישראלים כמו Shablool. הם כמעט עגילי המעגלים הקלאסיים המעגליים למעט התוספות הייחודיות שלהם לאבני אופל ..
₪569.99
הוספה לעגלת הקניות
הדבר הנפלא בתכשיטי האופנה הישראלים הוא שהדפוסים הם ייחודיים והעיצובים משלבים את חלקי התרבות הישראלית שהם היפים ביותר. בעיצוב הספציפי הזה של עגילים, העלים עשויים מכסף סטרלינג והאופלים הכחולים היפים המשתלשלים מתחת הם תוספת צבעונית מדהימה המשלימה את המר..
₪569.99
הוספה לעגלת הקניות
העיר דוד נחפרה במשך 150 השנים האחרונות. אחד הממצאים המרגשים ביותר היה בירה פרוטו-אאולית מגולפת להפליא שנמצאה בסמוך לבניין ותוארך למאה העשירית לפני הספירה. זה נחשב להיות חלק מארמון המלך דוד. העיר דוד הוקמה לפני 3000 שנה על ידי המלך דוד. העיצוב הוא זה ..
₪758.99
הוספה לעגלת הקניות
עגילי המלכה הלנה אלה נוצרו בהשראת העגיל שנמצא בחפירות שנערכה על ידי העיר דוד. העגיל נוצר בזהב טהור והוגדר באבני אגת ירוקות ופנינים. עיצוב תכשיטים ישראל זה נוצר עם מצופה זהב של 22 ק"ג ומוגדר גם עם פנינים ואגייט ירוק. האגייט הירוק הוא האבן העתיקה ביותר..
₪825.99
הוספה לעגלת הקניות
לעיר דוד היסטוריה עשירה ומורכבת המתוארכת לפני כ -3000 שנה כאשר המלך דוד עבר לירושלים והקים אותה כבירת השבטים. ארכיאולוגים מבצעים כל הזמן חפירות ברחבי העיר דוד וירושלים. תגלית מסקרנת ביותר נעשתה ב"חניון גיבטי "על ידי העיר דוד. הם גילו עגיל זהב יפהפה ע..
₪1 388.99
הוספה לעגלת הקניות
תְלִיָה
תְלִיָה