0
0

₪0.00

צמידים

תכשיטי אופנה מישראל הם דרך נהדרת ובמחיר סביר להתייחס לעצמך או לכל אישה שאכפת לך ממנה. מייצר מתנה פנטסטית לכל אירוע. גווני אדמה מרגיעים יעבירו אתכם לאורך היום. גבישים, חרוזי זכוכית, חרוזי קרמיקה וזהב מצופים. אורך: בערך 7.5 אינץ ' עיצובים..
₪170.99
הוספה לעגלת הקניות
925 שם עברי כסף סטרלינג צמיד בהתאמה אישית עם שמך עם שרשרת כסף סטרלינג. תכשיט ישראלי זה מעוצב בעבודת יד בירושלים. שימו לב כי ניתן להחזיר שרשראות שם מותאמות אישית רק אם אנו טועים או שהמוצר פגום...
₪212.99
הוספה לעגלת הקניות
תכשיטי אופנה מישראל הם דרך נהדרת ובמחיר סביר להתייחס לעצמך או לכל אישה שאכפת לך ממנה. מייצר מתנה פנטסטית לכל אירוע.+צמיד קסם מקסים מלא ביונה, פרחים ורימון. קטע 'מקסים' להוסיף לכל בגד!+ עיצובים של אדיטה, השם החדש ביותר ביצירות תכשיטים ייחודיות..
₪284.99
הוספה לעגלת הקניות
תכשיטי אופנה מישראל הם דרך נהדרת ובמחיר סביר להתייחס לעצמך או לכל אישה שאכפת לך ממנה. מייצר מתנה פנטסטית לכל אירוע.+צמיד קסם מקסים מלא בלב, יד, מגן, פרח ורימון. קטע 'מקסים' להוסיף לכל תלבושת!+ מאת אידיטה, השם החדש ביותר ביצירות תכשיטים ייחודיות, בעבו..
₪284.99
הוספה לעגלת הקניות
תכשיטי אופנה מישראל הם דרך נהדרת ובמחיר סביר להתייחס לעצמך או לכל אישה שאכפת לך ממנה. מייצר מתנה פנטסטית לכל אירוע.+צריך משהו כדי להעלות את הג'ינס שלך? חרוזים מצופים כסף, קריסטל, זכוכית וחרוזי קרמיקה בעבודת יד יעשו את העבודה.+אורך: כ- 7.5 ++ עיצובים ..
₪284.99
הוספה לעגלת הקניות
שרוול עור מגניב, פריט תכשיטים ישראלי זה מזכיר ללבוש כל הזמן לזכור כמה דברים חשובים. אהבה לחיים ולמשפחה, אהבה רומנטית, אמונה ואמונה באלוהים כמו גם בעצמך, ומזל שמגיע למגביל, כמו גם לסוג המזל שאתה יכול ליצור בעצמך. כל אלה יכולים להמשיך להסתכל על החיים ב..
₪296.99
הוספה לעגלת הקניות
יש יותר תכשיט מקסים זה של תכשיט ישראלי מאשר פוגש את העין. בטח, חיצונית זו גם יצירה נפלאה, שמזכירה את פירות הרימון העסיסיים של ישראל, ומשאלת סגנון נהדר לכל בגד, תואמת כל תכשיט, כסף או זהב. אבל המשמעות שמאחורי החרוזים הסמלים היא שבאמת מחדירה את טעם ישר..
₪296.99
הוספה לעגלת הקניות
צמיד שם עברי מצופה זהב בהתאמה אישית עם שמך עם שרשרת תואמת. תכשיט ישראלי זה מעוצב בעבודת יד בירושלים. שימו לב כי ניתן להחזיר שרשראות שם מותאמות אישית רק אם אנו טועים או שהמוצר פגום...
₪296.99
הוספה לעגלת הקניות
חמישה תליוני זהב יפהפיים מעטרים את צמיד העור השחור המסוגנן הזה. תכשיטים ישראלים ידועים ביצירתיות ובחדשנותו והצמיד הזה מראה עד כמה העיצובים יכולים להיות יצירתיים. לתליון האמצעי יש פרח, השניים משני הצדדים פטישים ומחוברים לאחד מאלה הוא חרוז טורקיז. בחלק..
₪296.99
הוספה לעגלת הקניות
צמיד זה מיוצר בזהב וכסף, מהווה השתקפות אמיתית הן של הסגנון והן של הטבע בישראל. חרוזי הסמלים מפושטים בשני הרימונים, הפירות המתוקים והמתוקים שגדלים בשפע ובטעים בארץ הקודש, ויוני שלום, חרוזי הסמלים מפושטים עם כמה חרוזי קריסטל בין לבין. אבזם מוזהב אוחז א..
₪296.99
הוספה לעגלת הקניות
תכשיטי אופנה מישראל הם דרך נהדרת ובמחיר סביר להתייחס לעצמך או לכל אישה שאכפת לך ממנה. מייצר מתנה פנטסטית לכל אירוע. צמיד קסם מקסים מלא בקסמי מצופה זהב עדין, חרוזים, גבישים. תענוג מוחלט. אורך של כ- 7 עם שרשרת הארכה בגודל 1 אינץ '.+אורך: בערך 7.5 ..
₪317.99
הוספה לעגלת הקניות
עקוב אחר ליבך לתכשיטים ישראלים כמו צמיד קסם מצופה כסף זה. תחושת הסגנון של ענבה ללא ספק אינה ניתנת להכחשה, ולובשת את הצמיד הזה, כך גם תחושת הסגנון שלך. צמיד קסם מקסים זה הוא דוגמא חמודה מאוד לתכשיטים ישראלים שנעשו היטב. לצמיד זה יש שלושה קסמי לב, שכל ..
₪326.99
הוספה לעגלת הקניות
זה לא צמיד רגיל. מחשבה רבה עשתה לייצר את התכשיטים הישראלים האלה. בריאות היא ברכה כה חשובה בחיים. על קופסת הצמיד נחרטה תפילת ריפוי מיוחדת שמבוססת מתוך ספר ירמיהו. לצמיד יש אלים 72 שמות חרוטים. צד 1 חריטה: המכתבים "ghe" משמות 72 של אלוהים המופיעים..
₪338.99
הוספה לעגלת הקניות
צמיד קבלה מצופה מכסף יוניסקס נהדר או מצופה זהב יש עיצוב נפלא עם שני מעגלים משתלבים, בדומה לסמל האינסוף, וכתוצאה מכך מראה מודרני, מלוטש ומתוחכם. הצמיד מחובר לרצועת עור שחורה באיכות גבוהה. פיסת תכשיט ישראלית נפלאה. זה משמעותי וקז'ואל-קלאסי. חריטה: ..
₪338.99
הוספה לעגלת הקניות
שמו של אלוהים מופיע ב 72 שילובים שונים של שלוש אותיות, ALD, SAL ו- MHS ((Aלד סaל מ ש ערוצים. 3 מתוך 72 שמות האל חרוטים על הדיסקים: Ald, Sal ו- MHS (כתוב באותיות עברית לד ateל phhe) לְרַבּוֹת קופסאת מתנה כרטיס מתנה עם התפילה בעברית ובאנגלית ..
₪338.99
הוספה לעגלת הקניות
תכשיטים ישראלים צמיד עור יוניסקס מדהים זה עשוי פליז מצופה כסף או זהב עם פס עור כפרי איכותי. צמיד מסוגנן לגברים או לנשים, יש לו קבלה שמשמעותה, ומציג את המילים "ליטיי א'הההההי" שמתרגם ל: "ביקשתי את מה שרוחי אהבה." פסוק החריטה הקדמי: "כין, א 'תההה..
₪338.99
הוספה לעגלת הקניות
פסוק החריטה הקדמי: "כין, א 'תההההה" " חיפשתי את זה הלב שלי אוהב (שיר השירים מגילה 3: 1) פסוק חריטה אחורי: "Keie receie ate yeutoutue utue achhafhehh hueheripue ate yeutheh ָ" "מים רבים אינם יכולים להרוות אהבה, וגם נהרות לא יעלו על זה" ו "אמ..
₪338.99
הוספה לעגלת הקניות
צמיד מצופה כסף מסוגנן, צמיד מצופה מכסף יש פס עור באיכות גבוהה ואבזם בתחתית. החלק המרכזי בחלקו העליון קורא את ימראל האש 'אאוסייו. חריטה קדמית, תפילת "סמה ישראל": שְׁמַע יסראג " "הא 'אמי "שמע, הו ישראל ה 'אלוהינו האדון הוא אחד " חריטה ב..
₪338.99
הוספה לעגלת הקניות
תהילים 1121 נאמר בזמנים של צורך ולחץ. תפילה זו נחקקה בעיצוב אומנותי מחוץ לקופסה המושלמת עבור זכר או נקבה כאחד. מחשבה רבה עברה לעיצוב הצמיד הזה בהפחתת תפילה למשהו יפה צמידי תכשיטים ישראליים חריטה צדדית: Yeathhoveh, year-צֵaתְךָ owouf " "אהה,..
₪338.99
הוספה לעגלת הקניות
925 צמיד יהודי כסף סטרלינג מיועד להזמין עם שמך. תכשיטים יהודיים זה מעוצבים בעבודת יד ומותאמים בהתאמה אישית בירושלים. בעת ההזמנה אנא ציין בתיבת השם שלמעלה, השם הרצוי. אנו ניצור איתך קשר אם משהו לא ברור. פריטים מותאמים אישית יתקבלו רק לחזרה אם יש ט..
₪338.99
הוספה לעגלת הקניות
צמידי תכשיטים ישראליים זה לא צמיד רגיל. מחשבה רבה עשתה לייצר תכשיטים יהודיים אלה. בריאות היא ברכה כה חשובה בחיים. על קופסת הצמיד נחרטה תפילת ריפוי מיוחדת שמבוססת מתוך ספר ירמיהו. לצמיד יש אלים 72 שמות חרוטים. חֲרִיטָה: המכתבים "ghe" משמות 72 של אל..
₪338.99
הוספה לעגלת הקניות
הדגימה החמודה הזו של תכשיטים ישראלים של תכשיטים ענבה היא יצירה קלאסית ללבוש בכל אירוע, טוב באותה מידה ליומיום כמו לתלבושת לבושה יותר. המסמל את המפתח לליבך, יש לו גם קסם מפתח קטן וקסם לב. הזהב והכסף מאפשרים לו להתאים כמעט לכל בגד או תכשיטים אחרים שתוכ..
₪354.99
הוספה לעגלת הקניות
בחירה מעניינת של אביזר, זה מוסיף את הפלייר הזה לתלבושת שלך מה שהופך אותך לבלתי צפוי וייחודי. הקסמים ייחודיים בסגנון ויבדילו אתכם מהקהל. תכשיט זה מציע עניין והשלמה לתלבושת שלך, מה שהופך אותה לטובה ביותר שהיא יכולה להיות. זה בעצם נהדר לבגדים לבושים מזד..
₪354.99
הוספה לעגלת הקניות
צמידים
צמידים