0
0

₪0.00

תכשיטים של שמע ישראל

תליון כסף סטרלינג ייחודי עם השמה שישראל כתוב עליו בתסריט של רשי. רשי (הרב סולומון יצ'צ'אקי), היה פרשן מפורסם בתנ"ך ותלמוד ואחרים שחיו בטרויס, צרפת במאה ה -11. כתיבתו התפרסמה בשם התסריט של רשי, שלמעשה הוא סוג ספרדי של כתב יד סקרן למחצה ושימש כדי להבדי..
₪368.99
הוספה לעגלת הקניות
הפלא הזה של תכשיטים יהודיים הוא עיצוב כל כך ייחודי ויפה שהוא הופך את המתנה לחיים. כל גברת שאתה אוהב שמרגישה מחוברת לשורשים ולמורשת שלה תעריץ את המגן הזה של שרשרת דוד. העשוי מקריסטל סברובסקי התלוי על שרשרת קופסאות איטלקיות מכסף סטרלינג, גביש זה ננו כת..
₪590.99
הוספה לעגלת הקניות
מגן שרשרת דוד זה הוא ייחודי, הרבה מעל המגן הטיפוסי של דוד בשרשרת. עם דבריו של שנמה ננו שכתוב בתוך המגן, עיצוב זה מורכב ועדין ויפה כמו אהבתך למורשת שלך ולאלוהים. המוקף בטבעת של כסף סטרלינג, המגן והכתובת נושאים מזהב 24 קראט ומונחים באבן זירקוניה מעגלית..
₪746.99
הוספה לעגלת הקניות
מגן שרשרת דוד זה הוא תכשיט שכדאי ללבוש. השחור העמוק של אוניקס הטבעי יוצא לדרך עם 24 כתובות ננו של קראט זהב של השמה, וכל האבן נחתכת לצורת מגן יהודי. חתיכת תכשיטים יהודית מענגת, זוהי מתנה נהדרת לכל יהודי שרוצה לשאת את אמונתם ואהבתם למורשתם היהודית את א..
₪749.99
הוספה לעגלת הקניות
אבן אוניקס זו עשויה מחוםרים באיכות גבוהה, ותפאורה מצופה 3 מיקרון זהב כוללים את מילות התפילה הידועה "שמע ישראל", שהודגשה על ידי מגן דוד. המגן היהודי הזה ומילות התפילה נכתבים בזהב על אוניקס השחור הסגלגל ויוצרים חתיכת תכשיטים יהודיים כמו שאינם אחרים. תכ..
₪758.99
הוספה לעגלת הקניות
זהו פיסת תכשיטים ישראלית שתוקיר ותעבור מדור לדור. שני סמלים עוצמתיים של היהדות במגן אחד של שרשרת דוד, שוכנים במסגרת סוליטייר מיוחדת מצופה זהב כמעט נראית כאילו היא מחזיקה או מחבקת את הגביש עם השמה ומגן דוד ננו הכתוב באמצע. זכוכית מגדלת עוזרת לראות את ..
₪766.99
הוספה לעגלת הקניות
זו מתנה נהדרת לגבר. זה ייחודי ויהפוך במהירות לשרשרת שתלבש בגאווה. המילים הראשונות של תפילת שמע ישראל נחרטות על חלק הכסף הסטרלינג המעגלי של השרשרת ואילו שאר התפילה נחרטת בזהב 24 קראט על אבן האוניקס הטבעית במרכז השרשרת. הזכוכית המגדלת תעזור לכם לקרוא א..
₪842.99
הוספה לעגלת הקניות
אבן זירקוניה מעוקבת בצורת עגולה, אשר הוסמכה בכתובת זהב 24 קראט של מגן דוד ותפילת ישראל שימה. אמך, ששמרה עליך ללא לאות ואהבה כל השנים האלה תאהב לחלוטין את התכשיטים היהודים האלה ננו כתוב תליון עם מסגרת זהב על שרשרת רולו איטלקית יפהפיה. הפסוק החזק ביותר..
₪2 060.99
הוספה לעגלת הקניות
התליון המסקרן הזה, שנוצר על ידי בן תכשיטים, מציג את שתי המילים הראשונות של תפילת השמה, שמע ישראל, בעברית. המילה SHEMA עשויה מזהב ורד של 14 קראט, ואילו המילה ישראל עשויה מזהב לבן 14 קראט. זה עיצוב שהופך אותו ליצירה ייחודית למדי של תכשיטים יהודיים. כשא..
₪2 199.99
הוספה לעגלת הקניות
תליון בצורת מעגל מקסים העשוי מזהב צהוב של 14 קראט, יציאת תכשיטים באיכות גבוהה בעבודת יד תכשיט ישראלי היא עיצוב משמעותי בהשראת אחת התפילות החשובות ביותר שאמרו פעמים רבות ביום ביהדות. השמה היא תפילה מיוחדת על מחויבותנו וקשר עם אלוהים, ולתליון מדהים זה ..
₪2 224.99
הוספה לעגלת הקניות
קטע תכשיטים בן זה מלא בסמליות. הרימון מסמל שפע, והמילים בתוכו מגיעות מאחת התפילות היהודיות החשובות ביותר, השמה. תפילה זו, העוסקת בקשר שיש לנו עם אלוהים, נאמרת שלוש פעמים ביום, והמילים מלאות משמעות. תליון זה כולל את החלק הראשון של התפילה, בעברית, בתוך..
₪2 446.99
הוספה לעגלת הקניות
עיצוב יפהפה ומשמעותי של תליון, קטע תכשיטים יהודי זה מורכב משתי המילים המתחילות לתפילת השמה. אם יארה זוהר בהיר בזהב 14 קראט, ויוצר תליון עגול יחד באותיות עבריות מדהימות ומסוגננות. תפילה זו היא חשובה מאוד ביהדות ומזכירה לנו את הברית שלנו ואת הקשר שלנו ..
₪2 530.99
הוספה לעגלת הקניות
פיסת תכשיטים יהודית יפה של בן תכשיטים, היא מציגה את כישוריו, שהועברו דרך משפחתו מהתקופות בהן נהגו להכין תכשיטים לחצר המלכותית בתימן. העיצוב הוא של המילים שמע ישראל, העברית ל"שמע את ישראל ", שתי המילים הראשונות של תפילת השמה החשובה, אמרו מדי יום. זו ד..
₪2 644.99
הוספה לעגלת הקניות
שרשרת זהב לבנה נפלאה של 14 קראט של תכשיטים, תכשיט מדהים זה של תכשיטים יהודיים מציגה את שתי המילים הראשונות של תפילת השמה: "en Yearaל" שמתורגמת ל"שמע את ישראל ". תפילה משמעותית המשולבת בעיצוב יפהפה, יצירה זו מעוצבת במיומנות בטכניקות שמגיעות מהתקופה בה..
₪2 644.99
הוספה לעגלת הקניות
תליון תכשיטים יהודי יפהפה, תליון תכשיטים בן זה עשוי מזהב צהוב של 14 קראט, וכולל מסגרת עגולה המקיפה שתי מילים עבריות: שמע יארה. שתי המילים הללו הן הראשונות בתפילת השמה, שנאמרות שלוש פעמים ביום באופן מסורתי. התליון המשמעותי נפלא לגברים או נשים, והוא עי..
₪3 047.99
הוספה לעגלת הקניות
חתיכת תכשיטים יהודית משמעותית, התליון העגול והיפהפה הזה מורכב משתי המילים הראשונות של תפילת השמה, שמע ישראל. האותיות העבריות נוצצות ומזרקות באור מכיוון שהן מעוגלות ועשויות מזהב צהוב באיכות גבוהה של 14 קראט, וכל אחד מהם מעוצב כמו להבת נר יוצרת את האות..
₪3 232.99
הוספה לעגלת הקניות
שרשרת שימה מדהימה וקלאסית, תכשיט תכשיטים בן תכשיטים זה הוא משמעותי, מכיוון שהיא מרוכזת סביב אחת התפילות היהודיות החשובות ביותר, אמרה שלוש פעמים ביום, השמה. תליון זה מציג את שתי המילים הראשונות של התפילה: "שמע את ישראל" בעברית, "שמע ישראל". המילים עשו..
₪4 181.99
הוספה לעגלת הקניות
נשא איתך את מילות השמה כשאתה לובש את התליון המהמם הזה, עם האותיות הבוערות הנלהבות בתליון העגול המעצבים את שתי המילים הראשונות של השמה - ירד. פיסת תכשיטים יהודית משמעותית זו מזכירה לך את הקשר שלך עם מסירותו לאלוהים. השמה נאמרת פעמים רבות ביום, והיא תפ..
₪4 286.99
הוספה לעגלת הקניות
תליון יפהפה ומשמעותי עם דברי תפילת השמה, העיצוב המבריק והנוצץ הזה הוא מגזרת של שתי המילים הראשונות של התפילה, שמתורגמות ל"שמע את ישראל ". הוא עשוי מזהב צהוב של 14 קראט, זו אומנותו של אמן התכשיטים הישראלי בן סאדיא, יוצר חברת התכשיטים הפופולרית בן תכשי..
₪4 454.99
הוספה לעגלת הקניות
תליון מדהים המורכב מהמילים שמע ישראל, מהתפילה, יצירה תכשיטים יהודית זהב צהוב מדהים 14 קראט היא אומנותו של התכשיט הישראלי בן סאדיה מבן תכשיטים. עם כישורים שהועברו אליו משושלת ארוכה של יצרני תכשיטים מאז שיצרו תכשיטים בחצר המלכותית בתימן, בן יצר כל יציר..
₪4 454.99
הוספה לעגלת הקניות
המילה שמה בתליון מקסים זה מאת בן תכשיטים היא חלקה ומבריקה ואילו המילה ישראל מרקמת להפליא, ומפרידה בין שתי המילים בתליון הגזרת שלהן. שתי המילים מעוצבות לצורה עגולה עם אותיות מפותלות בעברית, מהוות את תחילתו של אחת התפילות המשפיעות ביותר של היהדות. תליו..
₪4 815.99
הוספה לעגלת הקניות
שרשרת יהלום מדהימה מעוטרת מזהב 18 קראט, קטע תכשיטים בן הוא קלאסיקה תכשיטים יהודיים. עם שתי המילים הראשונות של השמה, ימראל, המתורגמות ל"שמע את ישראל ", התליון המפואר הזה הוא זהב צהוב 18 קראט, והמסגרת המעגלית סביב המילים מוגדרת גם עם יהלומים לאורך כל ה..
₪8 822.99
הוספה לעגלת הקניות
חתיכת תכשיטים יהודית ייחודית באמת, תליון השמה המענג הזה מתרכז במגן של דוד שיושב על רקע של זכוכית רומאית מדהימה, מפני פנים וצבעונית. סביב המגן היהודי נמצאים המילים: "שמע ישראל השם אלוקין האשם אכן" בעברית, שמתורגמת ל"שמיעה, הו ישראל, אלוהים הוא אדוננו,..
₪716.99
הוספה לעגלת הקניות
תכשיטים של שמע ישראל
תכשיטים של שמע ישראל