0
0

₪0.00

תליון

תכשיטי אופנה מישראל הם דרך נהדרת ובמחיר סביר להתייחס לעצמך או לכל אישה שאכפת לך ממנה. מייצר מתנה פנטסטית לכל אירוע+. סברובסקי קריסטל יפהפה משובץ מגן דוד הוא החלק המרכזי של השרשרת הזו בסמוך לשילוב עדין של חרוזים, פנינים, גבישים וחרוזים מצופים כסף על ס..
₪197.99
הוספה לעגלת הקניות
תליון כסף מרובע זה של מעצבי תכשיטים ישראלים תכשיטים ענבה יש משטח מעט קמור, ויוצר צורה דמוית כרית שמוסיפה מימד עיצוב חדש לשרשרת התליון הכסף המסורתי. התליון מיוצר בעבודת יד מצלחת כסף מחוםצן וכולל קישוט של גבישי סברובסקי במרכז. ענבה עיצבה שתי גרסאות של ..
₪317.99
הוספה לעגלת הקניות
מעצבי תכשיטים ישראלים תכשיטים ענבה יצרו את התליון הכסף הלא שגרתי הזה עם גבישי סברובסקי בעיצוב פרחים. התליון המרובע מעוצב בעבודת יד מצלחת כסף פטיש. מכל פינה, שתי שורות של ענף טוויסט מכסף מגולף כלפי מעלה והחוצה בצורת זרבובית מים. דמעה מעוגלת עם קישו..
₪317.99
הוספה לעגלת הקניות
מעצבי תכשיטים ישראלים ענבה תכשיטים מעבדים מחדש את תליון הפרחים והרעיון של תליון לב ומציגים שלוש גרסאות טריות ופאנקיות של תכשיטים אלה בעבודת יד בצלחת כסף. לקוחות יכולים לבחור את שרשרת הלב או שרשרת הפרחים שלהם מאחד משלושה עיצובים: תליון פרחי קריסטל ..
₪317.99
הוספה לעגלת הקניות
תיהנו ממראה מודרני ומדהים בולט עם שרשראות תליון עגולות ופשוטות אלה של תכשיטים של ענבה. מעצבי תכשיטים ישראלים ענבה מכינים את התליונים העגולים בשני סגנונות - דיסק מוצק של מתכת מכות עם מרכז מורם, עגול וקצוות לא סדירים, או תליון מעגל של מתכת מכות עם מ..
₪336.99
הוספה לעגלת הקניות
איזון והרמוניה הם המוטיבים העיקריים של שרשרת התליון הזו. תליון עגול מוצק של צלחת זהב או כסף פטיש בצורה דמויית כובע - קצה חיצוני מורם מעט ומרכז מורם מעוגל - תלוי מתחתית שרשרת הסרט.+מחובר לתליון הגדול הוא אחד כמחצית מגודלו. תליון הדיסק הקטן יותר מעוצב ..
₪348.99
הוספה לעגלת הקניות
יד צלחת הכסף הפטישה הזו חמסה גילפה בתוכה את המכתבים העבריים של הציטוט העברי 'שמע ישראל' - לשמוע את ישראל. חרוז סברובסקי טורקיז עגול מוגדר מתחת לטקסט. כמו כן, על השרשרת הזו מגן קטן מצופה כסף של דוד תליון ועוד 3 חרוזי קצות חתוכים טורקיז. עוד על קולק..
₪380.99
הוספה לעגלת הקניות
צלחת הזהב הפטישה הזו חמסה גילה בתוכה את המכתבים העבריים של הציטוט העברי 'שמע ישראל' - שמע את ישראל. חרוז סברובסקי אדום אודם עגול מוגדר מתחת לטקסט. כמו כן על השרשרת הזו מגן מצופה זהב קטן של דוד ושלושה קסמי חרוזים קצרים אדומים. קרא על קולקציית מעצבי..
₪380.99
הוספה לעגלת הקניות
העיצובים בעבודת היד של ענבה תכשיטים מציעים ללקוח תכשיטים משובחים בעבודת יד בישראל עם טעם מודרני וסגנון נצחי. חובבי תכשיטים מצופים כסף וכסף יעריכו את התליון העגול הזה העשוי מחתיכה יחידה של כסף מחוםצן המושעה משרשרת מלוטשת בסגנון חבלים. המרקם של קישוט צ..
₪413.99
הוספה לעגלת הקניות
לדברי קבלה, אור הרחמים הוא האור בשלב השני של התפתחותו של האדם, כאשר הנשמה מביאה את שפע מירב. לבישת תליון קבלה המתאר את אור הרחמים עוזרת ללבוש לטוב ולתת תמיכה רוחנית לסובבים אותו או לה. הקמיע עשוי מכסף סטרלינג 925 סטרלינג ומעוטר באבן אוניוליט סגלגל..
₪632.99
הוספה לעגלת הקניות
אם אי פעם רצית ללבוש פריט תכשיטים שהוא משמעותי ויפה כאחד, אז היית מוצא בדיוק את מה שחיפשת עם התליון הייחודי הזה. תליון זה מעוצב מחתיכה מדהימה של זכוכית רומית מנצנצת, הוא פריט בעל ערך היסטורי אמיתי. אחרי כל הרומאים שגילו את סודות הזכוכית, והבטיחו שנית..
₪237.99
הוספה לעגלת הקניות
יתכן שזה לא התליון הטיפוסי שלך. עם זאת, כדאי להוסיף את זה לקולקציית התכשיטים שלך. המורכב מחתיכה פשוטה של ​​זכוכית רומית מלוטשת, זהו פריט ייחודי של תכשיטים ישראלים. מדוע ישראלי, אתה יכול לשאול מתי הוא מכיל זכוכית רומית? פרוסת הזכוכית הספציפית הזו היא ..
₪237.99
הוספה לעגלת הקניות
עצם השילוב של חוםרים המהווים תליון מעודן זה הופך את זה לפריט מיוחד של תכשיטים ישראלים בפני עצמו. המסגרת מורכבת מכסף סטרלינג מעוצב להפליא, המספק צורה וצורה לאבני חן נוצצת בפנים. היצירה המרכזית של תליון זה נוצרת מכלל פחות מחתיכת זכוכית רומית בצבע ירוק ..
₪275.99
הוספה לעגלת הקניות
אם אתם מחפשים תליון עם מקף אלגנטיות, אז זה פריט התכשיטים היהודיים עבורכם. הוא מחולק למעשה לשני חלקים. החלק העליון מורכב מפיליגרן מכסף סטרלינג מורכב - עיצוב עדין של כסף מתפתל, שעוצב בתבנית יפה. התליון מתרחב אל פנינה בצורת רחבה, המיוצרת כולה מזכוכית רו..
₪275.99
הוספה לעגלת הקניות
העיצוב העדין של פריט זה של תכשיטים ישראלים יכול להיות מתעתע. תליון זה מעוצב כמרובע וממוסגר בכסף סטרלינג איכותי. מסגרת הכסף משלבת שני קווים וגם דפוסים עגולים למחצה כדי לייצר פריט מושך את העין באמת. אבזם הכסף הרגיל מדגיש גם חתיכה פשוטה ופשוטה. ..
₪296.99
הוספה לעגלת הקניות
אם אתה מחפש משהו קצת שונה, אז אל תסתכל עוד יותר. פריט זה של תכשיטים ישראלים יתבלט מהקהל. מבחינה אסתטית, זהו תליון שיתפוס את העין מייד. במרכזו נמצא פרוסת זכוכית רומית יוצאת מן הכלל והיסטורית, שמנצנצת באור מפתה. הוא מוקף במסגרת כסף סטרלינג משוכלל, שנבנ..
₪296.99
הוספה לעגלת הקניות
אינך זקוק למבט שני כדי לדעת שמדובר בתליון מעוצב להפליא. בפשטות רבה, זה שניהם נעים בעין ויהפוך אביזר אטרקטיבי לכל בגד. במרכזו יש חתיכה עגולה ומבהירה של זכוכית רומית עתיקה. זה מהווה את נקודת המוקד של הפריט כולו. עם זאת, הוא מוקף גם במסגרת כסף סטרלינג מ..
₪359.99
הוספה לעגלת הקניות
אם היית מתבקש לדמיין תליון קלאסי, סביר להניח שתציג משהו כמו תכשיט הזכוכית הרומית האלגנטית הזו. צורה מלבנית עם פינות חתוכות באלכסון, היא סוג הפריט שהייתם מצפים לראות בכל אוסף תכשיטים קלאסי. מסגרת הכסף הסטרלינג מעוצבת יפה כדי להקיף חתיכה יחידה של זכוכי..
₪380.99
הוספה לעגלת הקניות
ראשים יפנו מכל הסיבות הנכונות אם תבחרו ללבוש את הפריט המיוחד הזה של תכשיטים זכוכית רומאית. העיצוב עצמו הוא מושג פשוט. מסגרת סטרלינג כסף מוצקה אוחזת במקום פרוסה יוצאת מן הכלל של זכוכית רומית היסטורית. היצירה הזו עוצבה ליצירת צורה דמוית פגז באופן מובהק..
₪422.99
הוספה לעגלת הקניות
כמה פריטים של תכשיטים ישראלים פשוט אומרים את הכל דרך העיצוב שלהם וזה אחד מהם. המורכב פשוט מפרוסת זכוכית רומית בודדת, זהו תליון המדבר בעד עצמו. הזכוכית הייתה מלוטשת ומעוצבת כדי להראות חן של פנינה אמיתית. אכן, גוון הכסף המבריק מעניק לו אוויר מפתה. מחוב..
₪485.99
הוספה לעגלת הקניות
רכישת תליון מושך עין זה פירושה גם כיס פרוסת היסטוריה. המוקד של התליון המקסים הזה הוא פרוסה מעוגלת של זכוכית רומית. זוהי פיסת זכוכית אמיתית, המיוצרת בתקופה הרומית ונמצאה בישראל. סביר להניח שהחרד הספציפי הזה הוא מעל 2,000 שנה. זה לא רק גיל פריט זה שגור..
₪506.99
הוספה לעגלת הקניות
זהו פריט של תכשיטים ישראלים שייתפס את העין מכל הסיבות הנכונות. מבחינה אסתטית, זהו תליון שיעשה אביזר מקסים לכל פריט לבוש. מעוצב מכסף סטרלינג, אתה יכול להעריך מייד את רמת המלאכה שעברה לתליון זה. אתה תיפגע מהצורה הסימטרית של התכשיט המרכזי, ומעל על ידי ג..
₪506.99
הוספה לעגלת הקניות
פיסת תכשיטים זכוכית רומית נראית כל התליון הקלאסי וההיסטורי. במקרה זה, ההופעות אינן מטעות. המוקד של פריט זה הוא פיסת תכשיטים רומאית מצטיינת. במדידה כדי לשלוט ברוב 27.17 x 25.46 מ"מ של התליון הזה, הזכוכית המושכת את העין היא לא רק מוקד איכותי ועם זאת עד..
₪506.99
הוספה לעגלת הקניות
תליון
תליון