0
0

₪0.00

עגילים

תכשיטי אופנה מישראל הם דרך נהדרת ובמחיר סביר להתייחס לעצמך או לכל אישה שאכפת לך ממנה. מייצר מתנה פנטסטית לכל אירוע. חרוזים מצופים זכוכית, קריסטל וקרמיקה מכסף על עגיל מנוף מצופה כסף. התאם עם השרשרת התואמת. מתנה מושלמת לצעירה או צעירה בליידי לב! ..
₪94.99
הוספה לעגלת הקניות
תכשיטי אופנה מישראל הם דרך נהדרת ובמחיר סביר להתייחס לעצמך או לכל אישה שאכפת לך ממנה. מייצר מתנה פנטסטית לכל אירוע.+. גבישים שונים וחרוזים על טבעות מצופות זהב. עגילי מנוף מצופים זהב. אורך בערך: 2 1/2 אינץ 'מעגילי מנוף מצופים זהב.+עיצובים מאת אידיטה, ..
₪166.99
הוספה לעגלת הקניות
תכשיטי אופנה מישראל הם דרך נהדרת ובמחיר סביר להתייחס לעצמך או לכל אישה שאכפת לך ממנה. מייצר מתנה פנטסטית לכל אירוע.+תערובת קסומה של גבישים וחרוזים משתלשלים מחישוק מצופה מכסף מט. תלוי בערך. 1 מעגילי מנורה מצופים כסף.+ מאת אידיטה, השם החדש ביותר בחתיכ..
₪166.99
הוספה לעגלת הקניות
תכשיטי אופנה מישראל הם דרך נהדרת ובמחיר סביר להתייחס לעצמך או לכל אישה שאכפת לך ממנה. מייצר מתנה פנטסטית לכל אירוע.+אלגנטי וקז'ואל בו זמנית, תערובת של גבישים וחרוזים המשתלשלים מחישוק מצופה זהב מט. תלוי בערך. 1 מעגילי מנוף מצופים זהב. + מאת אידיטה, הש..
₪166.99
הוספה לעגלת הקניות
תכשיטים של ענבה, הידועים ברחבי העולם על תשומת לב לאותם פרטים קטנים שמשלימים את התכשיטים שלך ואת כל המראה שלך, שואפים להשתמש בחוםרים הטובים ביותר ובעיצובים הטובים ביותר בטיפול ובעבודת היד הגדולה ביותר כך שהתכשיטים שלך יחזיקו בסטנדרטים הפרפקציוניסטים ש..
₪170.99
הוספה לעגלת הקניות
עגילי ריבוע מצופים כסף יפהפיים אלה הם דוגמא נפלאה לתכשיטים ישראלים, עם מרקם מעניין סביב שולי הכיכר האחורית וכיכר פנימית חלקה המרוכזת ביצירה עגולה. העיצוב יוצר מראה קלאסי ועם זאת מודרני שהולך טוב עם סוגים רבים של תלבושת. תכשיטים של ענבה מתמחה בתשומת ..
₪170.99
הוספה לעגלת הקניות
תכשיטי אופנה מישראל הם דרך נהדרת ובמחיר סביר להתייחס לעצמך או לכל אישה שאכפת לך ממנה. מייצר מתנה פנטסטית לכל אירוע.+תהנה ללבוש את עגילי החישוק של הולה חישוק מקסימים ומקסימים. גבישים גוון אדמה וזכוכית על חוט. באורך של 1.5 אינץ 'מעגילי מליפה מצופים זהב..
₪250.99
הוספה לעגלת הקניות
תכשיטי אופנה מישראל הם דרך נהדרת ובמחיר סביר להתייחס לעצמך או לכל אישה שאכפת לך ממנה. מייצר מתנה פנטסטית לכל אירוע.+פנינים יפות תלויות בעדינות מחישוקים מצופים זהב. עגילי מנוף מצופים זהב. משוער. אורך 1/2 אינץ '.+ מאת אידיטה, השם החדש ביותר ביצירות תכש..
₪262.99
הוספה לעגלת הקניות
תכשיטי אופנה מישראל הם דרך נהדרת ובמחיר סביר להתייחס לעצמך או לכל אישה שאכפת לך ממנה. מייצר מתנה פנטסטית לכל אירוע. מראה מלוטש להשפעה מקסימאלית. פגזים יפים, עגילי מנוף מצופים זהב. עיצובים של אדיטה, השם החדש ביותר ביצירות תכשיטים ייחודיות ב..
₪262.99
הוספה לעגלת הקניות
אבן אילאט, מוקפת הכסף הסטרלינג, היא מוקד העגילים העגולים היפים הללו. העגילים מעוצבים על ידי המעצב הישראלי המפורסם רפאל סעדיה. הם משלבים חוםר יקר וסמלי - אבן אילה וקישוט כסף סטרלינג מעוצב בדיוק, ויוצרים תכשיטים ישראלים אלגנטיים. עגילי התליון, בעבודת י..
₪267.99
הוספה לעגלת הקניות
זוג עגילים מסוגננים מסוגננים זה משמעותי כמו גם יפים. עיצוב מודרני מקסים באמת משולב עם מסר משמעותי בצורת 72 שמות האל שנחרטו בחלק האחורי של הקסם הגיאומטרי המרובע על כל עגיל. דוגמה נפלאה לתכשיטים ישראלים, יש להם נושא קבלני מרכזי ושומרים על אלוהים איתך ב..
₪296.99
הוספה לעגלת הקניות
אשת חיל שיכולה למצוא - זוהי התפילה המיוחדת שנאמרת בערב שבת לפני קידוש, משבחת את אשת משק הבית ונחרטה על העגילים יחד עם אחד משמות האל, האש .. זה קסם לתמיד ומערכות יחסים בריאות. חלק קצר מ"אשת החיל "(א 'ימי) מזמור מזמור בצד השני של הקסם: "Eshet Chay..
₪296.99
הוספה לעגלת הקניות
מאמר זה של תכשיטים ישראלים הוא ייחודי בעיצובו. כמות היצירה יוצאת הדופן שהוכנסה ליצירה זו באה לידי ביטוי את פניית הכסף המחוספס, כל קישור חרוט בקפדנות, וההרמוניה של אבני אילאט שהוגדרו למרכז. נאמר שעיניים הן החלונות לנשמתו של האדם, העגילים הללו הם התגל..
₪296.99
הוספה לעגלת הקניות
בחירת המתנה הנכונה לאדם אהוב יכולה להיות עסק מסובך. זוג יפה של עגילי ריח כסף סטרלינג ארוכים הם מושלמים למישהו שנמצא בקשר עם הצד הרוחני שלה ויכול להשתמש בגבירה של הגנה. שלושה משבעים ושניים שמות אלוהים, אלד, סאל ומהס א 'אאה פהה נחרטים על עגילי הקבלה, ש..
₪296.99
הוספה לעגלת הקניות
עגילי התלוי הנפלאים הללו כוללים את אחד מ -72 שמות האל, אלף למד דאלד. קסמי העגיל עשויים מצופה זהב או מפליז מצופה מכסף סטרלינג, אך הווים הם 925 כסף סטרלינג בשלמותם. הקסמים הם שני דיסקים חתוכים מחוברים עם שם הקבלה בפינה. חרוט על הקסם: "א '" זהו אחד..
₪296.99
הוספה לעגלת הקניות
זהו יצירה תכשיטים של קבלה עם משמעות מיוחדת מאוד. זהו קסם לבריאות גופנית ונפשית טובה. זה משמש גם כהגנה מפני כאב, כאב כרוני ועייפות. העגילים הארוכים והעדינים יביאו למתנה נפלאה למישהו שיעריך את הקסם והכוחות המיוחדים שלו. תפילה חרוטה בצד השני של הקסם..
₪296.99
הוספה לעגלת הקניות
עגילי הקבלה הללו מסוגננים ומשמעותיים, כוללים קסמי מדליון מקסימים עם אחד מ -72 השמות של אלוהים מתוך ספר הזוהר, על הטקסטים הקבליסטיים העיקריים. עם האותיות העבריות סמך, אלף, מלא, השרשרת הזו רוחנית ומדהימה, עשויה מפליז מצופה כסף סטרלינג עם וו כסף סטרלינג..
₪296.99
הוספה לעגלת הקניות
תכשיטי אופנה מישראל הם דרך נהדרת ובמחיר סביר להתייחס לעצמך או לכל אישה שאכפת לך ממנה. מייצר מתנה פנטסטית לכל אירוע. טיפת ירקן צבועה, גבישים וחרוזי זכוכית על חוט. עגילי מנוף זהב. אורך בערך. : 1 1/2 '. עיצובים של אדיטה, השם החדש ביותר ביצירו..
₪317.99
הוספה לעגלת הקניות
תכשיטי אופנה מישראל הם דרך נהדרת ובמחיר סביר להתייחס לעצמך או לכל אישה שאכפת לך ממנה. מייצר מתנה פנטסטית לכל אירוע.+משחק יפה של צורה ומרקם. מעטפת, יציקת בדיל וחרוז מתכת, כולם משולבים בעגיל מקסים זה. תלוי בערך. 2 מעגילי מנוף מצופים כסף. + מאת אידיטה,..
₪317.99
הוספה לעגלת הקניות
תכשיטי אופנה מישראל הם דרך נהדרת ובמחיר סביר להתייחס לעצמך או לכל אישה שאכפת לך ממנה. מייצר מתנה פנטסטית לכל אירוע. שובה לב ומתוחכם ... כולל גבישים, זכוכית וריכונים מצופים זהב בעבודת יד. אורך: (בערך) באורך 1 סנטימטר .. עיצובים של אדיטה,..
₪317.99
הוספה לעגלת הקניות
עגילים
עגילים