0
0

₪0.00

תכשיטי זכוכית רומאים

תליון גלאס רומאי ותליון כסוף עגול זה הוא פיסת תכשיטים ישראלית מדהימה של בן תכשיטים. עם החיתוך המעגלי של הזכוכית הרומית שנקבעה במרכז, מעגל המסגרת סביבו נקבע בקווים שגורמים לו להיראות כמו עיגולים רבים של כסף זה בזה. היצירה של ההיסטוריה הישראלית באמצע ה..
₪3 294.99
הוספה לעגלת הקניות
התליון המדהים הזה הוא חתיכת זכוכית רומית מעוגלת בצורת טיפת דמעה ממוסגרת בכסף. עבודת היד על היצירה מרהיבה, והזכוכית הרומית היא קטע פיזי מההיסטוריה הארכיאולוגית של ארץ ישראל. הזכוכית הצבעונית נוצרה על ידי הרומאים, ואז לאורך זמן כשהיא מזדקנת מתחת לאדמה,..
₪3 320.99
הוספה לעגלת הקניות
בן תכשיטים יצר את תליון הזכוכית הכסף והרומאי המהמם הזה - חלק מדהים מההיסטוריה של ארץ הקודש המשולבת בתכשיט מקסים של תכשיט ישראלי. עיצוב מסובך באמת בחלק הכסף של התליון מראה את המיומנות המדהימה שעברה לייצר את היצירה הזו, מיומנות שבן למד ממורשת משפחתו של..
₪3 992.99
הוספה לעגלת הקניות
תליון זכוכית רומאית יפהפה ויפה תליון על ידי תכשיטים של בן, תכשיט זה של ישראל משלב יצירה היסטורית מארץ ישראל, המתוארכת לתקופה הרומית, עם מסגרת כסף מהנה בצורת פרחים. הזכוכית הרומית שנקבעה במרכז נחתכת לצורת מעגל, ומעניקה לשרשרת משמעות מסוימת, והעבודה על..
₪4 655.99
הוספה לעגלת הקניות
פיסת תכשיטים ישראלית מדהימה של בן סאדיא מבן תכשיטים, היצירה בעבודת יד זו מורכבת מחתיכת זכוכית רומית המוחזקת בתליון על ידי מסגרת שהיא כסף, וצורה ייחודית. לא סתם מתווה פשוט, זה נותן ליצירה מראה מודרני, מהנה, ומחזיק בזכוכית הרומית בסגנון. בן למד את מלאכ..
₪4 655.99
הוספה לעגלת הקניות
פיסת כסף מדהימה בעבודת יד זו תכשיט ישראלי היא עבודת היד של תכשיטי בן. מצויד בפיסת זכוכית רומית בצורת שני קטעים מעוגלים, אמנות תכשיטים זו מזכירה את מגילת התורה, עם שני הצדדים המגולגלים שלה, והיא חתיכה משמעותית של ההיסטוריה הישראלית הפיזית שנחפרה והפכה..
₪6 386.99
הוספה לעגלת הקניות
חתיכה יפה מההיסטוריה הפיזית של ארץ ישראל, תליון הזכוכית הרומית הזו הוא צבע ירוק, והוא ממוסגר בכסף. המסגרת בעבודת יד, המסגרת אינה פשטנית, אלא עיצוב גלי מהנה עם בליטות קטנות וסיוול כסף מלפנים, מתכנס לתליון של בן תכשיטים שהוא מושך עיניים ומודרני, למרות ..
₪6 444.99
הוספה לעגלת הקניות
פיסת תכשיטים ישראלית מדהימה המתאימה לגברים או לנשים, התליון המהמם הזה הוא פיסת זכוכית רומית היסטורית המוצבת למחזיק כסף בחלקו העליון. החלק הכסף הזה מעוטר בספירלות בכסף מלמעלה כדי להוסיף עניין ליצירה, והתוצאה הסופית היא סוג של שרשרת מסוגנן ומודרני. הזכ..
₪6 806.99
הוספה לעגלת הקניות
חתיכת תכשיטים ישראלית מדהימים, היצירה המהממת הזו של תכשיטים בן תכשיט, והיא כוללת מעגל זכוכית רומית הממוסגרת בכסף. הכישורים המונחים ליצירת תכשיט כסף זה מגיעים ממורשת התכשיטים של המשפחה שהופכים את זה לתוארך למגרש המלכותי התימני, והעיצוב הזה מלא בסגנון ..
₪8 360.99
הוספה לעגלת הקניות
תליון מזכוכית רומאית זו מציגה פיסת תכשיטים ישראלית מדהימה, מציגה את כישוריו וכישרונו של בן סאדיה מבן תכשיטים. כישוריו בייצור תכשיטים מורכבים מגיעים ישירות ממשפחתו, שנהגו להכין תכשיטים לחצר המלכותית התימנית, והוא המשיך במורשת זו, והפך את ישראל ויהדות ..
₪8 381.99
הוספה לעגלת הקניות
יצירה מדהימה מההיסטוריה הישראלית המשולבת בתליון של יופי עצום, יצירת תכשיטים של בן זו היא תכשיטים ישראלים מסוגננים וקלאסיים, עם פיסת הזכוכית הרומית שנחתכה באמצע שנחתך למעגל, ומוקפת בזר עלי כסף מסביב זה. הצבעים הטבעיים-ירוקים-זהב של הזכוכית הרומית מגיע..
₪10 040.99
הוספה לעגלת הקניות
פיסת התכשיטים הישראלית המדהימה הזו היא יותר ממה שעונה על העין. צורת דמעה מעניקה לו חן וסימטריה עדינים, ומעגל הזכוכית הרומית בתחתית הדמעה מתאים בדיוק לעיצוב, ומשאיל לו את הצבע להשלמת העיצוב הנפלא. הזכוכית הכחולה כהה מהתקופה הרומית בארץ ישראל היא בחירה..
₪254.99
הוספה לעגלת הקניות
תכשיט יפה של תכשיט ישראלי, התליון המסוגנן להפליא הזה הוא סמלי ומשמעותי כאחד, מבלי להיות נושא ברור מדי. הרימון מסמל שפע, והוא סמל אהוב באמנות ישראלית, והזכוכית הרומית המופיעה כתפאורה לרימון היא יצירה ממש מתוך ההיסטוריה של ארץ הקודש. עיצוב נפלא, פריט ת..
₪296.99
הוספה לעגלת הקניות
עגילים מדהימים אלה כוללים זכוכית רומית חתוכה מרקיז ממוסגרת בכסף סטרלינג, עם פרח נוי המתפתל לאורך צידי כל עגיל. עגילים קלאסיים אלה מעוצבים בצורה מדהימה בצורה ייחודית ומסוגננת, ומלבישים כל תלבושת והם מתאימים ללבוש באירועים מיוחדים, בחגים או באירועים. מ..
₪338.99
הוספה לעגלת הקניות
זוג עגילי טיפה נהדרים זה הוא דרך מסוגננת להפליא ללבוש היסטוריה. העגילים המפוארים מעוצבים כדי להיראות כמו יצירות אמנות ממוסגרות, והאמנות ממוסגרת בכסף היא הזכוכית הרומית, חתוכה במעגלים. הכסף הסטרלינג מעניק לאופי העגילים והזכוכית הרומית מעניקה להם צבע ו..
₪338.99
הוספה לעגלת הקניות
צמיד יפהפה, הזכוכית הרומית והסטרלינג הכסף הסטרלינג הזה של תכשיט ישראלי הוא פיסת קישוט מסוגננת והיסטורית ייחודית. עם ההיסטוריה של הזכוכית הרומית וברק הכסף, כמו גם עיצוב מדהים של מלבנים מחוברים זה לזה של זכוכית רומית ממוסגרת כסף, צמיד זה הוא יצירה אמית..
₪674.99
הוספה לעגלת הקניות
תכשיטי זכוכית רומאים
תכשיטי זכוכית רומאים