0
0

₪0.00

שרשראות מגן דוד

מגן יפה של שרשרת דוד, התליון המהמם הזה הוא דוגמא לתכשיטים יהודיים המיועדים להיות משמעותיים ומסוגננים כאחד. תליון מלבני מכסף סטרלינג, הוא מעוצב כמו הקיר המערבי בירושלים, ובאחת הפינות התחתונות הוא מגן אופל כחול של דוד שנכנס לקיר. המשמעות של סמל מגן דוד..
₪212.99
הוספה לעגלת הקניות
עבורך באופן אישי, שמחפש אלטרנטיבה במגן של דוד המסורתי, זה יכול להיות תליון מושלם לאישיותך. זהו עיצוב נועז ועכשווי המערבב מגן כסף נועז, עם קישוטים קשוחים, מפותלים ועכשוויים. המגן נשרף כסף עתיק כדי להמשיך את התחושה המפותלת. עיצוב מאיר אבני זה כולל את כ..
₪237.99
הוספה לעגלת הקניות
תכשיטים יהודיים הם אמצעי ביטוי עצמי פופולרי בישראל כיום. תכשיטים ישראלים וקבלסטיים הופכים מתנה מתאימה במיוחד לבר ובת מצווה. מאיר אבנה, נושא את מסורת התכשיטים הישראלית ועבודתו מוערכת ומבוקשת מאוד. היצירה הספציפית הזו היא מגן רך מאוד פשוט אך אלגנטי ..
₪237.99
הוספה לעגלת הקניות
מתנה מעצבת זו מגן תליון כסף סטרלינג של דוד תוצרת זכוכית רומית היא מתנה אידיאלית לאדם אהוב. מיוצר עם זכוכית רומית שמקורה מתוארך ל 1500 לפני הספירה, זהו תליון מיוחד באמת. תכשיטי זכוכית רומאית, שהתגלה בשנות ה -70 בישראל, הם חוםר עדין מאוד ורק מעטים י..
₪237.99
הוספה לעגלת הקניות
אם אתם מחפשים מושא עוצמתי ועם זאת עדין של תכשיטים יהודיים, אז אל תסתכלו יותר - השרשרת המצוינת של דוד היא בשבילך! הוא משלב סמל משמעותי עם פריסה עדינה, תוך שילוב של שני חוםרים מדהימים - כסף ואופל. התוצאה יכולה להיות פינוק תכשיטים מצוין. כל צורת התליון..
₪237.99
הוספה לעגלת הקניות
תכשיטי זכוכית רומאית, שהתגלה בשנות ה -70 בישראל, הם חוםר עדין מאוד ורק מעטים יודעים לעצב איתה ומיכל קירט הוא אחד מהם. מאז הצבעים יש היסטוריה מעניינת וארוכה. באמצעות חול, אלקלי וחוםרים אחרים ונוצרו עם סיד ואצות. מתכות, ברזל וכו 'שימשו גם ליצירת בלוז, ..
₪267.99
הוספה לעגלת הקניות
תכשיטי זכוכית רומאים הם ייחודיים וישאירו אתכם חסרי נשימה עם היופי שלה. רק מעטים נבחרים יודעים להכין תכשיטים עם הזכוכית העדינה הזו ומיכל קירט הוא אחד מהם. המגן הייחודי הזה של שרשרת דוד יש מגע מודרני אליו יחד עם הישן עם זכוכית רומאית. הרומאים יצרו את ה..
₪267.99
הוספה לעגלת הקניות
עיצוב חדשני ומודרני של מגן דוד יחד עם הצבעים עוצרי הנשימה של הזכוכית הרומית הוא מיכל קירט במיטבה. בהיותו אחד האנשים הבודדים שיודעים את סוד יצירת האמנות עם זכוכית רומית, מיכל קירט מעצבת תכשיטים יפים עם זכוכית רומית. שימוש במתכות שונות כמו נחושת, מנגן,..
₪267.99
הוספה לעגלת הקניות
אם אתה מקבל זכוכית רומית, זה צריך להיות מסיבה- זה מה שמיכל קירט אומרת. המגן המיוחד הזה של שרשרת דוד הוא עיצוב ייחודי, המערבב את המודרני עם הישן. הכחול עוצר הנשימה עשוי מזכוכית רומית שתוארך לתקופת האימפריה הרומית וכתוצאה מכך התגלה בישראל בשנות השבעים,..
₪287.99
הוספה לעגלת הקניות
הדוגמה הזוהרת הזו של אומנות אדירה היא שרשרת שם מעוצבת בצורת מגן ששת הנקודות של דוד, סמל עשיר והיסטוריה ויפה הקשורה זמן רב לעם היהודי. התליון עצמו עבד ועובד מחדש כדי להשיג את הרמה הגבוהה ביותר של עיצוב מושלם כדי למקסם את ההשפעה שהועברה על ידי היצירה ה..
₪296.99
הוספה לעגלת הקניות
תליון עגול מקסים זה עשוי 925 כסף סטרלינג וזכוכית רומית. מגן דוד במרכז מעגל הזכוכית הרומית חרוט בתבנית של קיר סלע כמו הקיר המערבי. גבול תליון התכשיטים הישראלי ממוסגר במסגרת דקורטיבית כסף סטרלינג. משקל כולל 5.96 גרם אורך 32.99 מ"מ רוחב 22.82 מ"מ ..
₪296.99
הוספה לעגלת הקניות
עיצוב מדהים של יצירה תכשיטים יהודיים, המגן המקסים של דוד תליון עשוי מכסף סטרלינג ומונח לתוכו הוא אבן ירושלמית חתוכה בצורת מגדל דוד. בחירה נפלאה כמזכרת, זוהי גם דרך נהדרת להתחבר להיסטוריה וקדושה של העיר העתיקה ירושלים. העיצוב היפה הופך אותו לדרך המושל..
₪338.99
הוספה לעגלת הקניות
מגן הזהב היפה של 9K זהב של תכשיטים של דוד עם שמע ישראל הוא אכן עיצוב ייחודי של מאיר אבני, אמן תכשיטים ישראלי ידוע. שילוב טקסטים מקראיים עם עיצוב מודרני, שרשרת זו ייחודית בעיצובו ובמשמעותה. שמע ישראל מודפסת בשולי התליון והמגן הקטן של דוד בחלק הפנימי ש..
₪413.99
הוספה לעגלת הקניות
כל סיפור שנמצא בטווח הזמן של בני ישראל, מהתקופה העתיקה ועד המודרנית, הוא ריבוע שונה בשמיכת טלאים שתפור יחד ומשותף לאורך הדורות. מגן הכסף הזה של שרשרת דוד הוא תזכורת לכל ניצחון, כמו גם לכל אובדן גדול עמוק לעם העברי. אלה תכשיטים יהודיים עבור אנשים מכל ..
₪422.99
הוספה לעגלת הקניות
המגן המעודן הזה של שרשרת דוד, עם כל קו וזווית שמסבירים אותו, ייקח את נשימתך. מלבד היותו יפה בפני עצמו, מגן דוד הוא קשר מוחשי לרמה רוחנית גבוהה יותר ולקרבה לבוראנו. הזוהר קובע, "ישנם שלושה קשרים המחברים זה לזה: אלוקים; תוֹרָה; וישראל. " נשמות יהודיות..
₪443.99
הוספה לעגלת הקניות
השרשרת הישראלית החיננית החיננית של דוד על ידי רפאל סידיה היא אחד העיצובים האהובים ביותר בשוק. זה כסף טהור משולב יפה יחד, והאורות הצבעוניים של הזכוכית הרומית להאיר עליו. מגן דוד הוא הסמל העיקרי המייצג את העם היהודי. מלבד המשמעויות המרובות שיש למגן ..
₪443.99
הוספה לעגלת הקניות
תליון זה בצורת מגן דוד יכול להיות מתנה סמלית מיוחדת או פריט יקר באוסף התכשיטים הישראלים שלך. התליון מיוצר בעבודת יד של אבן האילט האותנטית והכסף הסטרלינג. קווי הכסף של המגן והמילוי הכחול יוצרים הרמוניה יפה של תליון מעוצב באופן מודרני זה. תכשיטים יהודי..
₪502.99
הוספה לעגלת הקניות
הן חינניות ומתוחכמות עם רמז לקסם קלאסי, פיסת תכשיטים ישראלית בעבודת יד נוצרת בהשראת הסמל הידוע המכונה מגן דוד. שלוש הנקודות של המשולשים הסמוכים המרכיבים את הסמל הידוע הזה מייצגות שלוש ישויות שונות המחוברות זו לזו: הקדוש (מבורך הוא), תורה וישראל. אומר..
₪506.99
הוספה לעגלת הקניות
קל מאוד ללכת לאיבוד בצבע הכחול בים של מגן הזכוכית הרומי הזה של שרשרת הכסף של דוד סטרלינג. כאשר התגלו שרידי הזכוכית הרומית בשנות השבעים, היה קל לראות את היופי של הזכוכית, אך מעט מאוד אנשים מכירים ומבינים כיצד לעבוד עם הזכוכית העדינה והשברירית הזו ומיכ..
₪527.99
הוספה לעגלת הקניות
החמסה היא סמל המשמש להגנה מפני העין הרעה, על פי המסורת. זה נלבש כקמיע למטרה זו. קטע תכשיטים ישראלי זה מיוחד במובנים רבים מכיוון שהוא לא רק כולל חמסה, אלא גם מגן של דוד שהוא אחד הסמלים הידועים ביותר של היהדות. מה שהופך את השרשרת הזו ליותר יוצאת דופן ה..
₪548.99
הוספה לעגלת הקניות
השרשרת הכתובה של ננו זו היא שרשרת שלשה בתוך אחד. החמסה מציעה הגנה ומזל טוב, מגן דוד הסמל היהודי הפופולרי מראה את זהותך ואמונתך היהודית באלוהים, בעוד שתפילת השמה שנחרטה בזהב 24 קראט בתוך מגן דוד מראה גם את אמוננו באלוהים ובמומניפנס שלו. על ידי לבישת ה..
₪548.99
הוספה לעגלת הקניות
מגן דוד הוא סמל היהדות, כמו גם דגל ישראל. סמל נפלא זה מחבר את מי שלובש אותו לארץ הקודש ושומר על מקומו ליד ליבו של הלובש. מאחורי מגן דוד בשרשרת זו, יש עוד עניבה לארץ הקודש. האבן שנקבעה כתפאורה למגן דוד על יצירה תכשיטים ישראלית זו היא אבן אילת, שנכרה ב..
₪548.99
הוספה לעגלת הקניות
מגן המעצבים האלגנטי והמעוצב בעבודת יד של דוד תוצרת זכוכית רומאית הוא השילוב המושלם של היסטוריה עתיקה, בצורת הזכוכית הרומית ותכשיטים ישראלים יפהפיים המיוצרים יותר ייחודיים על ידי העיצוב המודרני שלה. מגן דוד הוא סמל העם היהודי וזה הפך פופולרי ללבוש מגן..
₪561.99
הוספה לעגלת הקניות
שרשרת תליון שנמה נפלאה זו עשויה מאבן לא סגלגלה אוניקס המוקפה בכסף 925 סטרלינג ומוצגת בזהב 24 קראט עם המילה לתפילת השמה בעברית. שמע ימראל ה'אפויסו ה ', והמסר המשמעותי הופך את פיסת התכשיטים היהודית למיוחדת יותר. סביב דברי התפילה נמצא מגן דוד, גם בזהב 2..
₪632.99
הוספה לעגלת הקניות
שרשראות מגן דוד
שרשראות מגן דוד