0
0

₪0.00

בן תכשיטים

מגן השרשרת הקטן של דוד הקלאסי של בן 14 קראט הוא המגן האולטימטיבי של שרשרת דוד ואם הייתם מחפשים דרך פשוטה אך אלגנטית להראות את אהבתכם לעמכם, הגעתם למקום הנכון. למגן דוד סמל עצמו יש סיפור אחורי מעניין. בימינו ידוע ברחבי העולם כסמל לעם היהודי והמדינה ה..
₪754.99
הוספה לעגלת הקניות
תליון חי מפואר בצורת נעל סוס, שנוצר על ידי בן סאדיה המוכשרת. זוהי שרשרת עם משמעות כפולה, נעל הסוס הידועה במזל טוב והחי, לכל החיים. החי הוא סמל פופולרי שנלבש על תכשיטים על ידי אנשים רבים. החיים עצמם חשובים מאוד ביהדות. תכשיטים של בנס הפכו פופולריים למ..
₪880.99
הוספה לעגלת הקניות
עיצוב ותכשיטים יקרים יקרים מאוד זה ייצר בצורה חכמה משלבים מגניב מגניב מהקסם הקבלסטי המפורסם של חמסה עם מראה חדש. התליון יוצא מן הכלל ועשוי מזהב צהוב 14 קראט. בן סאדיא מייצר תכשיטים של יהודה באמצעות תרבות יהודית מודעות ומיומנותו של תכשיטים גדולים שלו...
₪880.99
הוספה לעגלת הקניות
מגן שרשרת דוד עם לב שנחתך מהאמצע, העיצוב המקסים הזה של בן תכשיטים מראה כמה אתה אוהב את ישראל או יהדות. התחברות למורשת שלך בצורה אוהבת זה הדבר המשמעותי ביותר שיש ליצירת התכשיטים הישראלית שלך. תליון זה מיוצר על ידי בן תכשיטים, עשוי מזהב צהוב של 14 קראט..
₪964.99
הוספה לעגלת הקניות
השרשרת העדינה והמעוצבת בצורה מסוגננת של שרשרת דוד מעוצבת מזהב משובח 14 קראט. העיצוב הזה הוא פקק מופע! בן סאדיא משובח זהב וכסף תכשיטים תכשיטים של יהודה הם מתנות מיוחדות של תכשיטים יהודיים אם אתה מחפש תכשיטים יהודיים יעילים כדי לעמוד בדרישות הסגנון ,,..
₪968.99
הוספה לעגלת הקניות
זה עשה תובנה זהב צהוב חי קישוט יהודי מצטרף למפגש המתפתח שלנו של קישוטים של בן סאדיה בכל ביטוייהם. חי הוא מתנה מקראית והכרזה של אמון בידו היציבה של אלוקים עד להנחייתו והגנתו על אוכלוסיית ישראל. התליון מיוצר באמצעות זהב מדהים של 14 קראט. תמונת החי מסמנ..
₪989.99
הוספה לעגלת הקניות
תליון חי זהב מוברש מוברש 14 קראט זה זהב הוא המתנה המושלמת לבטל מצווה או ליום הולדת. בן סדיה, מייסד החברה, ידוע בזכות עיצובי התכשיטים היהודיים היפים והייחודיים שלו. משפחתו הייתה מעקב אחר הרקע שלו לתימן. משפחתו הייתה ידועה בשם הצורף של משפחת המלוכה והו..
₪998.99
הוספה לעגלת הקניות
תליון משמעותי להפליא, תליון תכשיטים זעיר זהב צהוב בן 14 קראט הוא בצורת מגן שזור של דוד. עיצוב קלאסי ומסוגנן, פיסת תכשיט יהודית מדהימה זו מושלמת לגברים, נשים, בנות ובנים. זהו סמל שנמצא על דגל ישראל, והיה סמל ליהדות מזה זמן רב, אולי מקורו במגן של המלך ..
₪1 006.99
הוספה לעגלת הקניות
חתיכת תכשיטים של בן, תליון זהב צהוב של 14 קראט בצורת ישראל היא דרך נפלאה להראות את הקשר שלך עם ארץ הקודש. התליון מרקם, עם קווי זהב המתארים את שולי מפת ישראל כמו גם ים הגליל וים המלח. תכשיטים ישראלים במיטבו, שרשרת זו מיוצרת עם המיומנות שבן תכשיטים ידו..
₪1 048.99
הוספה לעגלת הקניות
תליון רימון זהב לבן מדהים זה הוא קטע תכשיטים ישראלי של בן תכשיטים עדין אך גם מסוגנן ומשמעותי. סמל השתמש הרבה בעיצוב ישראלי, הרימון הוא סימן לשפע - שפע של מעשים טובים, עושר, בריאות, ילדים וכו '. פרי מענג זה צורה אלגנטית, עם כתר. זהו עיצוב מסוגנן והוא ..
₪1 048.99
הוספה לעגלת הקניות
המילה חי בעברית (vy) Js מילה משמעותית שנמצאת בתכשיטים יהודיים באופן מסורתי כבר הרבה זמן. כלומר החיים, או בחיים, מילה יפה זו מוצגת בתליון זהב צהוב 14 קראט זה עם אותיות מסוגננות. התליון קטן, מודד רק 9x9 מ"מ, ולכן הוא מזדווג היטב עם תכשיטים אחרים, אפילו..
₪1 060.99
הוספה לעגלת הקניות
שרשרת תכשיטים של בן התכשיטים הנפלאה הזו מחבקת שני סמלים וממזגת אותם בצורה די מעניינת. מגן דוד מיוחס לרוב ליהדות, שאולי מקורו במלך דוד עצמו. השם העברי לסמל הוא 'מגן דוד' שמתורגם למגן של דוד, כך שאולי זה קשור למגן שלו - אם כי הוכחה שמקורה איתו בכלל לא ..
₪1 115.99
הוספה לעגלת הקניות
תכשיטים ישראלים יכולים להיות עשויים דברים רבים, במקרה זה 14 קראט זהב (זהב 14 קראט). לחי שמדליון זה מתאר יש היסטוריה עמוקה. הבחירה בגופן עצמה משקפת זאת. בתורה, מכתבים נכתבים עם פריחים פרחים ומציגים שריפים אורגניים פרחים וכתרים. בן תכשיטנים פונה באומץ ..
₪1 115.99
הוספה לעגלת הקניות
עיצוב תכשיטים ישראלי נפלא, קטע תכשיטים בן זה הוא תליון בצורת עין. הקשתית העין עשויה מזהב צהוב של 14 קראט, מוגדרת עם אבן אופל כחולה עגולה, והתוצאה מושכת עיניים ומדהימה. העין בתליון זה מסמלת את העין הרעה, ממנה היא מגנה על הלובש. זה מושג ים תיכוני, ועיצ..
₪1 119.99
הוספה לעגלת הקניות
תכשיטים ישראלים משחקים על כמה מוטיבים ספציפיים. כאן אנו רואים חי זהב 14 קראט (זהב 14 קראט) שנוצר באהבה מחתיכת זהב יחידה על ידי הסטודיו של תכשיט תימן בן סאדיא. הגופן המוגדר רומז על צורות המכתבים המסורתיות שנמצאו בחמשת ספרי משה (התורה). הצדדים מלוטשים ..
₪1 144.99
הוספה לעגלת הקניות
שרשרת חמסה פשוטה ומתוכננת להפליא זו עשויה מזהב 14 קראט. בן סאדיא הוא מעצב ויקטור יוקרתי של קישוטים ישראלים בתחרות של מעצבי פנינה בינלאומיים היוקרתית, המערבב את ועידת הפיליגרן התימנית עם תוכניות עכשוויות המשתמשות באבנים יקרות וזכוכית רומאית כדי להפוך..
₪1 157.99
הוספה לעגלת הקניות
קישוט יהודי זהב של חי תוצרת ומגניבה במיוחד, מצטרף לקביעת הקישוטים שלנו מהסדנה של העיצובים של בן סאדיה. חי הוא דימוי ענק מקראי המציג אמון בתמיכה הבלתי-משתנה של אלוקים במכלול ישראל. התליון נוצר תוך שימוש בזהב 14K נפלא. תמונת החי מציינת את "החיים" בעברי..
₪1 174.99
הוספה לעגלת הקניות
זה זהב נוי יהודי נוקב ומגניב במיוחד מצטרף למגוון אבני חן מהסדנה של אינדיקציותיו של בן סאדיה. חי הוא דימוי ביקורתי מקראית המראה אמון בשמירה הבלתי נלאית של אלוקים של מכלול ישראל. התליון מועבר תוך שימוש בזהב 14 קראט קורן. תמונת החי מרמזת על "חיים" בעברי..
₪1 174.99
הוספה לעגלת הקניות
משושה הזהב גובל במגן דוד בתליון זה. המגן קיבל רקע זכוכית רומאית, המשלים באמת את הגוף החיצוני. התליון מרוהט בגימור איכותי וחוםרי גלם טהורים, מה שמבטיח שהוא יציב ועמיד. התליון ישמור על המראה החדש שלו במשך שנים רבות. מגן דוד מייצג את הסמליות של היהדות ..
₪1 216.99
הוספה לעגלת הקניות
תלינה יפה של תכשיט ישראלי של אחד הטובים ביותר של ישראל, בן סאדיה של בן תכשיטים, תליון זהב צהוב מדהים 14 קראט הוא בצורת מגן דוד. החלק הפנימי של מגן דוד מלא באבן ירושלמית חרוטה, בתבנית כמו זו של כל אחד מחוםות העיר העתיקה או הקיר המערבי. עיצוב סמלי ומשמ..
₪1 258.99
הוספה לעגלת הקניות
אלה יצרו בחוכמה קישוטים יהודיים מאוד משתמשים במתווה ובסגנון שמשלבים פורמטים קלאסיים ומודרניים כדי להחיות את יהודה מזוזה הידועה. התליון יוצא דופן ומיוצר באמצעות זהב 14 קראט לבן וצהוב. בן סאדיא מייצר תכשיטים של יהודה באמצעות מיינדפולנס שלו לאיקונוגרפיה..
₪1 295.99
הוספה לעגלת הקניות
פיסת התכשיטים היהודית היפה הזו היא יצירתם של יצרנית התכשיטים האהובה בן סאדיה. בן מגיע משורה ארוכה של יצרני תכשיטים, שמקורם בתכשיטנים של בית המשפט המלכותי בתימן, והטכניקות שלו מגיעות מהניסיון של משפחתו. מיומנויות מושחזות היטב אלה, בשילוב עם עין לסגנון..
₪1 342.99
הוספה לעגלת הקניות
זהו זוג סטודני מגן דוד יפהפה. המגן מורכב מזהב לבן 14K. זה תוכנן על ידי בעלי המלאכה המיומנים ביותר ויוצר באמצעות הסטנדרטים הגבוהים ביותר בענף, ובכך הופך אותו לעמידה על מושגים דומים בתכשיטים ישראלים. מרקם העגילים חלק וטוב לחוש, בעוד שמשקל הקל שלו פירוש..
₪1 342.99
הוספה לעגלת הקניות
עיצוב מדהים של בן תכשיטים, תליון חמסה זהב צהוב מקסים 14 קראט יגן עליך מפני העין הרעה בסגנון. מלא בעבודות פיליגרן מפורטות, אתה יכול לדעת שבן למד את מלאכתו ממשפחתו שנהג להכין תכשיטים לבית המשפט המלכותי בתימן. זהו סמל יפה באמת של מזל טוב והגנה, ועבודת ה..
₪1 354.99
הוספה לעגלת הקניות
בן תכשיטים

בן תכשיטים

בן סדיה הוא היוצר והמוח מאחורי העיצובים היפים ומלאי ההשראה ב-Ben Jewelers . בהמשך למסורת משפחתית מכובדת של צורפים ייחודיים, משפחתו מונו בחצר המלוכה של תימן לייצור ועיצוב תכשיטים . והמורשת הנפלאה הזו נמשכת אצל בן, בידיו המיומנות של אומן אמיתי, הוא עושה עיצובים מורכבים ומדהימים לתכשיטים שלו בעבודת יד תוך שימוש בכישורים שלמד מאביו בפיליגרן התימני. בן פתח בית מלאכה משלו בשנת 1991, וצבר במהירות מוניטין והכרה עולמית. הביצוע המעודן והמפורט שלו יחד עם עיצובים מדהימים ומשוכללים הופכים אותו לאהוב בעולם. כל יצירה מעוצבת עם שילוב של המורשת והמסורת הייחודית שלו המשולבת בתחושה מודרנית מדהימה של סגנון, ויוצרות שילוב מושלם של ישן וחדש, מסורתי ומודרני. תוך שימוש בחומרים כמו זהב 14 קראט ו- 18 קראט, כסף סטרלינג ואבנים יקרות או חצי יקרות, בנוסף לזכוכית הרומית, הוא מייצר תכשיטים משובחים בעלי השראה כמו שהם יפים. חלק מהיצירות שלו שואבות השראה מיהדות וסמלים או מילים בעלי משמעות, ואחרות הן פשוט יצירות פאר שוודאי יוקירו, אבל כולם תכשיטים ישראליים קלאסיים ואיכותיים . בן סדיה יושב ברעננה , ישראל, והנושאים והעיצובים שלו מראים שהוא שואב השראה מהמסורת והדת סביבו, עם יצירות רבות בנושא ירושלים, כמו גם תכשיטי חתונה ואהבה עם ציטוטים מהתנ"ך, מגני דוד ועוד. .