0
0

₪0.00

רפאל תכשיטים

אבן אילאט, מוקפת הכסף הסטרלינג, היא מוקד העגילים העגולים היפים הללו. העגילים מעוצבים על ידי המעצב הישראלי המפורסם רפאל סעדיה. הם משלבים חוםר יקר וסמלי - אבן אילה וקישוט כסף סטרלינג מעוצב בדיוק, ויוצרים תכשיטים ישראלים אלגנטיים. עגילי התליון, בעבודת י..
₪267.99
הוספה לעגלת הקניות
מאמר זה של תכשיטים ישראלים הוא ייחודי בעיצובו. כמות היצירה יוצאת הדופן שהוכנסה ליצירה זו באה לידי ביטוי את פניית הכסף המחוספס, כל קישור חרוט בקפדנות, וההרמוניה של אבני אילאט שהוגדרו למרכז. נאמר שעיניים הן החלונות לנשמתו של האדם, העגילים הללו הם התגל..
₪296.99
הוספה לעגלת הקניות
יש הדפסים, יש מהדורה מוגבלת, ואז יש מקוריים מהסטודיו של אמן התכשיטים היהודי המוטב מאוד רפאל סעדיה מגיע מקור אמיתי. שרשרת תליון דמעה מכסף מובטחת להיות אחת מסוגה. הזכוכית הרומית (תכונה כמעט ייחודית לתכשיטים ישראלים) נמצאת במגוון אתרים ארכיאולוגיים בארץ..
₪296.99
הוספה לעגלת הקניות
יצירה מדהימה זו של תכשיטים ישראלים היא הגאונות היצירתית של תכשיטים רפאל. השרשרת הזו עשויה מכסף סטרלינג ומעוטרת באבן אילת ייחודית, ומאפשרת לך לשאת איתך חתיכה מילולית של ארץ הקודש כשאתה לובש אותה. אבנים של אילאט נכרות באילאת, ישראל, ולעתים קרובות נקראו..
₪326.99
הוספה לעגלת הקניות
עגילים מובחנים אלה יעניקו מבטא חזק לכל תלבושת. הם נוצרים עבור הנשים התובעניות ביותר, שרוצות ללבוש רק תכשיטים יהודיים באיכות גבוהה וספציפית. העגיל מיוצר בעבודת יד בסדנה של המעצב היהודי המפורסם רפאל סידיה. משולבים כסף מנוקד מעוצב וזכוכית רומית עתיקה מש..
₪351.99
הוספה לעגלת הקניות
מציאת מתנה מיוחדת לאירוע מיוחד יכולה להיות מסובכת. תכשיטים יהודיים זה זוג עגילים בצורת טיפת דמעה עם זכוכית רומאית הוא ייחודי ומובטח לו להתבלט כפריט אחד מסוג. הזכוכית שימשה לאגרטלים ולכלי שיט אחרים. עד שהתגלה על ידי חפירות ארכיאולוגיות בחולות ישראל, ה..
₪354.99
הוספה לעגלת הקניות
זוג עגילי כסף מעודנים זה מושלך מהכסף הטהור ביותר. מיוצר בירושלים על ידי יצרנית התכשיטים היהודית רפאל סעדיה, "אבני החן" שהנצנצים מיוצרים מכוס רומאית עתיקה שנמצאה. אין תכשיטים ישראלים על קליפ על. אנא וודא כי האוזניים שלך מנוקבות לפני שתלבש את הקסמים המ..
₪380.99
הוספה לעגלת הקניות
התליון היפה הזה שייך לאוסף תכשיטים רפאל, הסדנה המייצרת תכשיטים ישראלים בעבודת יד, מעוצבים דק ומעוצבים באופן מובהק במשך שנים. התליון עשוי מכסף סטרלינג ואבן האילט האותנטית. האבן הכחולה זורחת בצבעים מבריקים ויוצרת הרמוניה נחמדה עם קישוט הכסף הסטרלינג המ..
₪405.99
הוספה לעגלת הקניות
אביזר משובח זה של תכשיטים ישראלים יהפוך את כל הראשים לעברך. עגילים אלה יאירו את פניכם ויביאו יופי והרמוניה סביבכם בנוסף להביא שמחה לחיי היומיום שלכם. בבסיס הפריט המדהים הזה, יש לך אבן אילאט כחולה וירוקה צבעונית בצורת מעגל האבן מסמלת את הים המתאים מ..
₪413.99
הוספה לעגלת הקניות
הכסף המשתלשל - עם חוט תכשיטים ישראלי מפותל עם אבן אילת - שרשרת תליון תביא לך את הקסם שלה. העישון של אבן אילת מוסיף גוון ים עמוק של רוגע, בעוד הכסף הזוהר תופס את העין כמו השמש הבהירה. שימו לב לאשכול הגלובוס הקטן בתחתית היצירה. אלה כמו ענבים, שהם חלק..
₪413.99
הוספה לעגלת הקניות
שבע הסניפים המנורה קשורה זה מכבר גם ליהדות וגם לאומה של ישראל. בקשת טיטוס הוצגה החנורה שנבזזה מירושלים, והיום היא מהווה את לב חותם ישראל. כאן, בתכשיטים יהודיים זה, מנורה הכסף ממולאת בטבליות תאומות המייצגות את עשרת הדיברות שניתנו למשה בסיני. לתכשיטים ..
₪413.99
הוספה לעגלת הקניות
שרשרת מעגל קלוע מכסף קסומה זו מוגדרת עם זכוכית רומית תופסת את העין כמו לא אחרת. שרשרת תכשיטים ישראלית זו מורכבת ממעגלים בתוך מעגלים המשקפים מעגל חיים בלתי נגמר. ביהדות, חייך משווים למעגל. אתה מתחיל בקצה אחד וחי את חייך במלואם ומגיע לסוף המעגל כשזמנך..
₪413.99
הוספה לעגלת הקניות
כל סיפור שנמצא בטווח הזמן של בני ישראל, מהתקופה העתיקה ועד המודרנית, הוא ריבוע שונה בשמיכת טלאים שתפור יחד ומשותף לאורך הדורות. מגן הכסף הזה של שרשרת דוד הוא תזכורת לכל ניצחון, כמו גם לכל אובדן גדול עמוק לעם העברי. אלה תכשיטים יהודיים עבור אנשים מכל ..
₪422.99
הוספה לעגלת הקניות
מלכותית בדרכו, אריה יהודה, אריה אסייתי בתנוחה זקופה, המיוצג בפיסת הכסף המופלאת בעבודת יד להפליא, תכשיטים ישראלים, הייתה סמל לחוזק ולגבורה עבור העם היהודי, המתוארך לתקופות מקראיות ו אריה יהודה משמש עדיין כיום כסמל הרשמי של העיר הקדושה בירושלים, וניתן ..
₪422.99
הוספה לעגלת הקניות
המגן המעודן הזה של שרשרת דוד, עם כל קו וזווית שמסבירים אותו, ייקח את נשימתך. מלבד היותו יפה בפני עצמו, מגן דוד הוא קשר מוחשי לרמה רוחנית גבוהה יותר ולקרבה לבוראנו. הזוהר קובע, "ישנם שלושה קשרים המחברים זה לזה: אלוקים; תוֹרָה; וישראל. " נשמות יהודיות..
₪443.99
הוספה לעגלת הקניות
השרשרת הישראלית החיננית החיננית של דוד על ידי רפאל סידיה היא אחד העיצובים האהובים ביותר בשוק. זה כסף טהור משולב יפה יחד, והאורות הצבעוניים של הזכוכית הרומית להאיר עליו. מגן דוד הוא הסמל העיקרי המייצג את העם היהודי. מלבד המשמעויות המרובות שיש למגן ..
₪443.99
הוספה לעגלת הקניות
התכשיטים הישראלים שנוצרו בסדנת תכשיטים רפאל זוכים לשבחים כאביזר יקר מאוד, שמטרתו לנשים ולגברים כאחד עם הטעם המעודן. עגילים אלגנטיים אלה הם בדיוק הדוגמה הנכונה לעיצוב מתוחכם וביצוע משובח. נקודת המוקד של העגילים היא אבן האילט האותנטית, המכונה האבן הלאו..
₪443.99
הוספה לעגלת הקניות
תיהנו מחלק מהקסם של תקופת האימפריה הרומית עם עגילי הזכוכית הרומית היפים העוצרי הנשימה. בעקבות חפירות בישראל, ארכיאולוגים מצאו שרידי זכוכית מתכשיטים או כלי שיט קדומים. מאז שהזכוכית נשמרה בדיונות החול כל השנים, תהליך ההזדקנות תרם לגוונים המרהיבים השוני..
₪443.99
הוספה לעגלת הקניות
זוג עגילים מדהימים זה ייקח מקום מיוחד בלבם של המכוונים ההיסטוריים, יצירת אמנות עבדה מתוך זכוכית רומית מוערכת מאוד מתקופת השלטון הרומי על ארץ הקודש של ישראל ומסגרת כבל כסף מעוותת, ליצור תליון יפהפה הראוי למלכה. המחמאה המרומזת במתנה של תכשיטים ישראלים ..
₪443.99
הוספה לעגלת הקניות
עיצוב תכשיטים נהדר של רפאל, שרשרת מסוגננת זו עשויה מכסף סטרלינג ואבן אילאט במרכז. החלק התחתון של התליון מעוטר בעקומות פיליגרן עדינות ומפורטות וצורות S, המשלימות את המראה האופנתי. לא רועש מדי או נוצץ, זו בחירת התכשיטים המושלמת עבור הגברת שאוהבת להיראו..
₪452.99
הוספה לעגלת הקניות
לא יכולות להיות עגילים טובים יותר לבטא את אהבתך לירושלים ולישראל, והחוםה המערבית, ארץ הקודש מיוצגת כאן לא רק בעיצוב החלק הכסף סטרלינג, אלא גם באבן עצמה. אבן אילת שנקבעה ביצירה תכשיטים ישראלית זו ממוקמת באילאת, ישראל, והיא נקראת גם אבן שלמה. סולומון ס..
₪464.99
הוספה לעגלת הקניות
עגילים מסוגננים אלה הם יותר מסתם אביזר רגיל, ישן ומשעמם. אבן העילית הצבעונית של אבן המרכז מדהימה ומלאה בכיתה, מוסיפה מעט צבע מעורפל לתכשיטים שלך. תכשיטי רפאל, מעוצבים בסטודיו שלהם בישראל, מביאים עיצוב אופנה גבוה וחוםרים איכותיים נפלאים ליצירותיהם ושו..
₪464.99
הוספה לעגלת הקניות
עגילי גימור מדויקים ועיצוב יפה נוצרים כדי להיות קישוט מסוים עבור אישה המחפשת תכשיטים יהודיים באיכות הגבוהה ביותר. העגילים המשתלשלים הם בעבודת יד של כסף וכוס רומאית אותנטית, המתוארכת לפני 2000 שנה. זכוכית כחולה עגולה ויפה ממוסגרת על ידי עיגולי כסף עם ..
₪472.99
הוספה לעגלת הקניות
זהו אחד מסוגי עגילי כסף בעבודת יד עם זכוכית רומית במרכז. מערך העגילים הזה מעוצב עם העבר יחד עם הטרנדים הנוכחיים, יחזיר אותך אחורה בזמן לעידן האימפריה הרומית, שם שימשה זכוכית להכנת צנצנות וכלי שיט אחרים. שנותרו בדיונות החול בהן הזכוכית עוצבה ומותחמת ע..
₪472.99
הוספה לעגלת הקניות
רפאל תכשיטים

תכשיטי רפאל

תכשיטי רפאל מאופיינים בפריטים מדהימים בהשראה מסורתית המשלבים את החומרים האיכותיים ביותר עם האבנים והעיצובים היפים ביותר המעוררים השראה. ממוקם בעיר העתיקה בירושלים, ברובע היהודי, הצורף המוכשר, רפאל סידיה , מייצר כל פריט בעבודת יד, תוך הקפדה על הפרטים הקטנים, כמו גם עיצובים פשוטים מדהימים. שביעות רצון מובטחת מהיצירות היפות הללו של אמנות תכשיטים ישראלית , חלקן עם נושאים יהודיים נפלאים מכל ההיסטוריה, כולם עם עיצובים מורכבים ומפורטים. באמצעות כסף סטרלינג וזהב, ניתן לקנות חלקים עם אבן אילת, אבן ירושלמית, זכוכית רומית, אבני חן ועוד. הם מעוצבים במסגרת המסורת הייחודית במשפחתו של רפאל של עיצוב תכשיטים תימניים עתיקים , שמשפחתו עשתה במשך דורות, פעם עבדה כתכשיטנים עבור משפחת המלוכה התימנית. כעת נכנס הדור החמישי של תכשיטנים מיומנים לעסק המשפחתי, כאשר מאור בנו של רפאל מצטרף אליו לחברה ומייצר תכשיטים בעבודת יד שנהנים ומוערכים ברחבי העולם.