0
0

₪0.00

תכשיטים ישראלים לפי סוג

תכשיטי אופנה מישראל הם דרך נהדרת ובמחיר סביר להתייחס לעצמך או לכל אישה שאכפת לך ממנה. מייצר מתנה פנטסטית לכל אירוע. חרוזים מצופים זכוכית, קריסטל וקרמיקה מכסף על עגיל מנוף מצופה כסף. התאם עם השרשרת התואמת. מתנה מושלמת לצעירה או צעירה בליידי לב! ..
₪94.99
הוספה לעגלת הקניות
תכשיטים וקמיעות של קבלה ידועים ביכולותיהם להביא הגנה, הצלחה, מזל טוב, ביטחון, עושר ובריאות ללבושם. לכל יצירה כוחות מיסטיים ייחודיים משלו ומשמעות מיוחדת משלה, המאפשרת לך לבחור את זה שעונה בצורה הטובה ביותר על צרכי הלובש. תכשיטים וקמיעות של קבלה מיי..
₪119.99
הוספה לעגלת הקניות
תכשיטי אופנה מישראל הם דרך נהדרת ובמחיר סביר להתייחס לעצמך או לכל אישה שאכפת לך ממנה. מייצר מתנה פנטסטית לכל אירוע. שרשרת מקסימה ועדינה. גבישים, זכוכית וחרוזי קרמיקה בעבודת יד על חוט, עם חמסה מצופה זהב תלויה במרכז. עיצובים של אדיטה, השם החדש בי..
₪128.99
הוספה לעגלת הקניות
עושה מתנה של Bat-Mitzvah נהדר! שרשרת מתוקה ועדינה. גבישים, זכוכית וחרוזי קרמיקה בעבודת יד על חוט. קסם חמסה מצופה כסף. אורך (בערך): 15 1/2 + 2 סיומת. עיצובים של אדיטה, השם החדש ביותר ביצירות תכשיטים ייחודיות, Handmae, במהדורה מוגבלת. א..
₪132.99
הוספה לעגלת הקניות
מהי מחרוזת אדומה? על פי הקבלה, המסורת המיסטית של היהדות, אדום הוא צבע הקשור לחוזק וכוח, ומיתר אדום (המכונה גם בנדל) מגן על אנשים מפני העין הרעה (איין חרה בעברית) - כוח שלילי חזק מאוד. העין הרעה מתייחסת למבטים הלא ידידותיים שאנו מקבלים לפעמים מאנשים ס..
₪149.99
הוספה לעגלת הקניות
אם אתם מחפשים את המתנה האישית המושלמת ההיא, יתכן שמצאתם בדיוק את מה שחיפשתם. זוהי שרשרת תליון ראשונית פשוטה ועם זאת מסוגננת. מזויף מכסף סטרלינג באיכות גבוהה, זהו הטוב ביותר בתכשיטים בהתאמה אישית. התליון עצמו מחובר לשרשרת כסף מקסימה בזכות אבזם לולא..
₪149.99
הוספה לעגלת הקניות
תכשיטי אופנה מישראל הם דרך נהדרת ובמחיר סביר להתייחס לעצמך או לכל אישה שאכפת לך ממנה. מייצר מתנה פנטסטית לכל אירוע.+. גבישים שונים וחרוזים על טבעות מצופות זהב. עגילי מנוף מצופים זהב. אורך בערך: 2 1/2 אינץ 'מעגילי מנוף מצופים זהב.+עיצובים מאת אידיטה, ..
₪166.99
הוספה לעגלת הקניות
תכשיטי אופנה מישראל הם דרך נהדרת ובמחיר סביר להתייחס לעצמך או לכל אישה שאכפת לך ממנה. מייצר מתנה פנטסטית לכל אירוע.+תערובת קסומה של גבישים וחרוזים משתלשלים מחישוק מצופה מכסף מט. תלוי בערך. 1 מעגילי מנורה מצופים כסף.+ מאת אידיטה, השם החדש ביותר בחתיכ..
₪166.99
הוספה לעגלת הקניות
תכשיטי אופנה מישראל הם דרך נהדרת ובמחיר סביר להתייחס לעצמך או לכל אישה שאכפת לך ממנה. מייצר מתנה פנטסטית לכל אירוע.+אלגנטי וקז'ואל בו זמנית, תערובת של גבישים וחרוזים המשתלשלים מחישוק מצופה זהב מט. תלוי בערך. 1 מעגילי מנוף מצופים זהב. + מאת אידיטה, הש..
₪166.99
הוספה לעגלת הקניות
925 תכשיטי כסף סטרלינג המיוצרים לפי הזמנה עם שמך. התכשיטים מעוצבים בעבודת יד ומותאמים בהתאמה אישית בירושלים. בעת ההזמנה אנא ציין בתיבת השם שלמעלה, השם הרצוי. אנו ניצור איתך קשר אם משהו לא ברור. רוחב 10 מ"מ / 0.39 אינץ ' פריטים מות..
₪166.99
הוספה לעגלת הקניות
תכשיטי אופנה מישראל הם דרך נהדרת ובמחיר סביר להתייחס לעצמך או לכל אישה שאכפת לך ממנה. מייצר מתנה פנטסטית לכל אירוע. גווני אדמה מרגיעים יעבירו אתכם לאורך היום. גבישים, חרוזי זכוכית, חרוזי קרמיקה וזהב מצופים. אורך: בערך 7.5 אינץ ' עיצובים..
₪170.99
הוספה לעגלת הקניות
תכשיטים של ענבה, הידועים ברחבי העולם על תשומת לב לאותם פרטים קטנים שמשלימים את התכשיטים שלך ואת כל המראה שלך, שואפים להשתמש בחוםרים הטובים ביותר ובעיצובים הטובים ביותר בטיפול ובעבודת היד הגדולה ביותר כך שהתכשיטים שלך יחזיקו בסטנדרטים הפרפקציוניסטים ש..
₪170.99
הוספה לעגלת הקניות
עגילי ריבוע מצופים כסף יפהפיים אלה הם דוגמא נפלאה לתכשיטים ישראלים, עם מרקם מעניין סביב שולי הכיכר האחורית וכיכר פנימית חלקה המרוכזת ביצירה עגולה. העיצוב יוצר מראה קלאסי ועם זאת מודרני שהולך טוב עם סוגים רבים של תלבושת. תכשיטים של ענבה מתמחה בתשומת ..
₪170.99
הוספה לעגלת הקניות
ניתן לתת את שרשרת השם העברית המותאמת אישית במתנה ליום הולדת, בר/בת מצווה או כאות אהבה. השם העברי מסמל את הקשר החזק עם השפה העברית והאמונה היהודית. תכשיטים ישראלים זהב סטרלינג זהב בהתאמה אישית עם שמך התכשיטים מעוצבים בעבודת יד בירושלים. כולל שרשרת..
₪170.99
הוספה לעגלת הקניות
ניתן לתת את שרשרת השם העברית המותאמת אישית במתנה ליום הולדת, בר/בת מצווה או כאות אהבה. השם העברי מסמל את הקשר החזק עם השפה העברית והאמונה היהודית. תכשיטי כסף סטרלינג בהתאמה אישית עם שמך התכשיטים היהודיים מעוצבים בעבודת יד בירושלים, ומקפידים על רש..
₪170.99
הוספה לעגלת הקניות
הקלאסיקה המוחלטת הזו היא מגן של דוד (בעברית מגן דוד) ממוסגר על ידי סגלגל מאותו צבע. העיצוב של התנועה וההשפעה היא פנומנלית. זוהי בחירה מתאימה הן לבנות והן לבנים, מכיוון שיש לה עיצוב פשוט אך מחמיא ומתגאה בצבע מתכתי המתואר בצורה הטובה ביותר כ'גניבה '. ..
₪183.99
הוספה לעגלת הקניות
הופך מתווה של Bat-Mitzvah נהדר!+קריסטל סברובסקי יפהפה הוא החלק המרכזי של השרשרת הזו בסמוך לשילוב עדין של חרוזים, קריסטלים וחרוזים מצופים כסף על סרט זמש. תענוג מוחלט. + אורך (בערך): 15 1/2 + 2 סיומת. סגנונות קלאסיים ועכשוויים. העיצובים הייחודיים נעים..
₪197.99
הוספה לעגלת הקניות
תכשיטי אופנה מישראל הם דרך נהדרת ובמחיר סביר להתייחס לעצמך או לכל אישה שאכפת לך ממנה. מייצר מתנה פנטסטית לכל אירוע+. סברובסקי קריסטל יפהפה משובץ מגן דוד הוא החלק המרכזי של השרשרת הזו בסמוך לשילוב עדין של חרוזים, פנינים, גבישים וחרוזים מצופים כסף על ס..
₪197.99
הוספה לעגלת הקניות
925 שרשרת שם עברית סטרלינג כסף בהתאמה אישית עם שמך. תכשיט ישראלי זה מעוצב בעבודת יד בירושלים. אגדת שם עברית: אלפבית כסף אלוהים ברא את העולם לפי דברו. ברגע הבריאה האותיות הקדושות של האלף -בית ירדו מהשמיים. הם באו לדבר עם אלוהים. כל אחד דיבר עם א..
₪212.99
הוספה לעגלת הקניות
מיזוג מצופה הזהב והאלמנטים המצופים הכסף של השרשרת הזו באופן הרמוני יחד באופן שמחמיא לשני הצבעים הוא הישג שבוודאי מוכיח את יכולת התכשיטים של ענבה לייצור תכשיטים. מבוסס בישראל, הם ידועים ברחבי העולם בגלל השימוש שלהם בחוםרים איכותיים ותשומת לבם לפרטים ה..
₪212.99
הוספה לעגלת הקניות
תכשיטים ישראלים לפי סוג